#2981 2018-09-20 08:32

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Balansuojam

Negailek, Antarktida, gi del saves viskas  wink sako, kad tiems, kas visa gyvenima kalbu mokosi, zymiai sumazeja tikimybe alzhaimeriu sirgt senatvej. Tai sakykim, kad viskas del saunios senatves! big_smile

Neprisijungęs

 

#2982 2018-09-20 11:11

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Pandike rašė:

Negailek, Antarktida, gi del saves viskas  wink sako, kad tiems, kas visa gyvenima kalbu mokosi, zymiai sumazeja tikimybe alzhaimeriu sirgt senatvej. Tai sakykim, kad viskas del saunios senatves! big_smile

Pritariu Pandikei....Antarktida,o ka jau veiktum tuos du vakarus? pasverk pliusus ir minusus...

Neprisijungęs

 

#2983 2018-09-20 22:04

Skarp
Narys
Registravosi: 2018-04-26
Žinutės: 64

Re: Balansuojam

Klausykit, jeigu žinote gerų anglų k. mokymosi būdų pažengusiems, informuokite smile T.y.: vadovėlių, programų, kursų. Suprasti suprantu, nuolat žiūriu serialus ir skaitau tekstus anglų k., bet pati minčių reikšti negaliu. Turiu spragų iš mokyklos laikų, nors valstybinį išlaikiau gerai, o vėliau jos beveik nesimokiau. Žmonės automatiškai nusprendžia, kad moku, o aš mekekekenu, kai prireikia.

Neprisijungęs

 

#2984 2018-09-20 22:30

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Skarp rašė:

Klausykit, jeigu žinote gerų anglų k. mokymosi būdų pažengusiems, informuokite smile T.y.: vadovėlių, programų, kursų. Suprasti suprantu, nuolat žiūriu serialus ir skaitau tekstus anglų k., bet pati minčių reikšti negaliu. Turiu spragų iš mokyklos laikų, nors valstybinį išlaikiau gerai, o vėliau jos beveik nesimokiau. Žmonės automatiškai nusprendžia, kad moku, o aš mekekekenu, kai prireikia.

As ne Lt gyvenu, nezinau  ka patart...tik is savo patirties galiu pasakyt,kad kalbos puoselejimui reikalingas bendravimas, kalbejimas, rasymas, skaitymas ir t.t...Nes kaip pati ir rasot,galit skaityt, ziuret filmus suprantant,bet negalit normaliai kalbet...tai jums ir reikia butent bendraut, kalbet...kitaip vargu ar islavesit

Neprisijungęs

 

#2985 2018-09-20 22:37

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

Pandike rašė:

Negailek, Antarktida, gi del saves viskas  wink sako, kad tiems, kas visa gyvenima kalbu mokosi, zymiai sumazeja tikimybe alzhaimeriu sirgt senatvej. Tai sakykim, kad viskas del saunios senatves! big_smile

Pritariu Pandikei....Antarktida,o ka jau veiktum tuos du vakarus? pasverk pliusus ir minusus...

Rasčiau, ką veikt. big_smile 2 vakarus mokaus, tris sportuoju, 1 vakarą būrelis. Dirbu kasdien viršvalandžius. Tai grįžtu namo be plionkės kone kasdien ir tada gaminu, tvarkaus, ruošiu namų darbus. big_smile Tai žiauriai priekaištauja vyras, kad manęs nemato, draugės, kurias matau labai retai sutinku ir namai kaip po karo. Žinau, kad daug kas gyvena panašiu tempu, bet man taip sunkoka. O atsisakyt nieko negaliu arba nenoriu big_smile

Neprisijungęs

 

#2986 2018-09-20 22:38

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Balansuojam

Skarp rašė:

Klausykit, jeigu žinote gerų anglų k. mokymosi būdų pažengusiems, informuokite smile T.y.: vadovėlių, programų, kursų. Suprasti suprantu, nuolat žiūriu serialus ir skaitau tekstus anglų k., bet pati minčių reikšti negaliu. Turiu spragų iš mokyklos laikų, nors valstybinį išlaikiau gerai, o vėliau jos beveik nesimokiau. Žmonės automatiškai nusprendžia, kad moku, o aš mekekekenu, kai prireikia.

Man tas pats. Tiesiog trūksta praktikos, todėl lankau kalbėjimo kursus individualius. Padeda smile

Neprisijungęs

 

#2987 2018-09-21 08:44

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Balansuojam

antarktida rašė:

Vovere rašė:

Pandike rašė:

Negailek, Antarktida, gi del saves viskas  wink sako, kad tiems, kas visa gyvenima kalbu mokosi, zymiai sumazeja tikimybe alzhaimeriu sirgt senatvej. Tai sakykim, kad viskas del saunios senatves! big_smile

Pritariu Pandikei....Antarktida,o ka jau veiktum tuos du vakarus? pasverk pliusus ir minusus...

Rasčiau, ką veikt. big_smile 2 vakarus mokaus, tris sportuoju, 1 vakarą būrelis. Dirbu kasdien viršvalandžius. Tai grįžtu namo be plionkės kone kasdien ir tada gaminu, tvarkaus, ruošiu namų darbus. big_smile Tai žiauriai priekaištauja vyras, kad manęs nemato, draugės, kurias matau labai retai sutinku ir namai kaip po karo. Žinau, kad daug kas gyvena panašiu tempu, bet man taip sunkoka. O atsisakyt nieko negaliu arba nenoriu big_smile

As kursus lankiau kaip tik tais metais, kai vyras su amerikos rinka vakarais amerikos laiku dirbdavo, tai vieninteliai priekaistai is suns buvo big_smile

Neprisijungęs

 

#2988 2018-09-21 11:13

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

antarktida rašė:

Vovere rašė:

Pandike rašė:

Negailek, Antarktida, gi del saves viskas  wink sako, kad tiems, kas visa gyvenima kalbu mokosi, zymiai sumazeja tikimybe alzhaimeriu sirgt senatvej. Tai sakykim, kad viskas del saunios senatves! big_smile

Pritariu Pandikei....Antarktida,o ka jau veiktum tuos du vakarus? pasverk pliusus ir minusus...

Rasčiau, ką veikt. big_smile 2 vakarus mokaus, tris sportuoju, 1 vakarą būrelis. Dirbu kasdien viršvalandžius. Tai grįžtu namo be plionkės kone kasdien ir tada gaminu, tvarkaus, ruošiu namų darbus. big_smile Tai žiauriai priekaištauja vyras, kad manęs nemato, draugės, kurias matau labai retai sutinku ir namai kaip po karo. Žinau, kad daug kas gyvena panašiu tempu, bet man taip sunkoka. O atsisakyt nieko negaliu arba nenoriu big_smile

Na virsvalandziai ar tikrai jie butini taip daznai? o visa kita ,manau daugelis taip gyvenam...pas kitus dar pilna seima, vaikai ,vaiku mokyklos, bureliai.....Mano dukra jau didele, tai maziau reikalu del jos,b et vistiek buna...
Mano vyras dirba imoneje, bei savo versla turi,kuriam skiria irgi nemazai laiko, as sportuoju 4-5 kartus, 1 karta mokslai, o kur dar visi moteriski reikaliukai kaip manikiuras, pedikiuras, kirpeja, as dar vaikstau i masaza del sveikatos karta savaiteje...tai irgi viskas suplanuota suskaiciuota...draugem tikrai minimaliai laiko...savaitgaliai daugiau laisvalaikis, seima,draugai...Bet as visada nuo vaikystes veikli buvau, tai man jau butu kazkas nuobodaus jei nereiktu kazkur lekti.Man taip gyvent patinka, nepatiktu perziureciau ka galiu keist....

O del kalbos tikrai tik bendravimas...as pamenu kai dar lt gyvenau irgi issivaizdavau,kad moku, egzai gerai islaikyti,o va bac kai isvykau..supratau,kad nemoku...ir tik gyvendama toj aplinkoj persilauziau

Neprisijungęs

 

#2989 2018-09-21 13:35

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Balansuojam

Būtini tie viršvalandžiai.. Tiek kad aš juos ne į vakarą keliu, o darbą porą valandų ankščiau ryte pradedu, kad bent taip vakarai laisvesni būtų.. Taip ir yra kad kiekvienam savo, man neitin tinka toks gyvenimas, aš visą laiką pavargus jaučiuos. Nu bet dabar sprendimo neturiu, tai varau ir tiek. O jei dar vaikai būtų.. košmaras, tad net neturiu tokių minčių big_smile šiaip man kelionės daug suvalgo.. Kasdien apie 2-3 valandas sugaištu judėjimui iš vienos vietos į kitą.. Tai reik sugalvot kaip šitai išeliminuot big_smile

Neprisijungęs

 

#2990 2018-09-22 15:38

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

O del kalbos tikrai tik bendravimas...as pamenu kai dar lt gyvenau irgi issivaizdavau,kad moku, egzai gerai islaikyti,o va bac kai isvykau..supratau,kad nemoku...ir tik gyvendama toj aplinkoj persilauziau

Mano vyresnysis brolis kažkada į Norvegiją dirbti išvažiavo mokėdamas mokyklinę vokiečių kalbą ir savarankiškai pasimokęs anglų kalbos, o vietoj per metus pramoko kalbėti norvegiškai. O mano mokyklinė su pagyrimu išmokta anglų kalba- visiškas nulis, nieko nesuprantu, kai su manim kalba angliškai big_smile O vaikai susikalba, matyt kad žiūri ir filmus angliškai, ir per youtube visokius įrašus anglų kalba, ir pamokų daugiau turi, nei kad mano laikais būdavo roll


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#2991 2018-09-24 14:26

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Balansuojam

As pvz vakariene aplamai laaabai retai kada valgau, tiesiog nenoriu jei pietums normaliai pavalgau. Ir tikrai svoris krinta. Arteja grazi proga ir noretusi kazkur prabangiau papietauti su seima, keletu giminaiciu. Pamenu per sesers vestuves labai viskas skanu buvo https://www.daugirdas.lt/restoranas/ bet nezinau ar siaip ten priima tarkime savaitgali dienos metu? Gal kas esate buve ir patartumete ar verta rinktis ar kazkur kitur skaniai ir nelabai nuodemingai pasisedeti? smile

Neprisijungęs

 

#2992 2018-09-24 16:32

Pepa
Narys
Registravosi: 2018-08-26
Žinutės: 464

Re: Balansuojam

Aš, kai pradėjau laikytis, su draugu apleidome visus italų restoranus big_smile ir pradėjome lankytis talutti (nors ir yra picų, bet kitokio maisto daug daugiau big_smile ) ir “nuogas” kavinė prie Soboro Kaune. Jame tikrai geras, kokybiškas maistas smile o aplinka labai jauki smile nuodėmingo maisto ne per daugiausiai big_smile aišku, norėčiau sužinoti daugiau gerų vietų. Lauksiu ir aš pasiūlymų.


https://swlf.lilyslim.com/AK5jp3.png

Neprisijungęs

 

#2993 2018-10-02 07:54

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Kaip laikaisi?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#2994 2018-10-03 15:07

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Kaip laikaisi?

Aciukas, labia neblogai...siek tiek darbuose uzsikasus, bet sestad jau iskrendu atostogu, tai nuotaikos tikrai neblogos:)

Maistas, sportas tai kaip visada....

Neprisijungęs

 

#2995 2018-10-04 19:29

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Kaip fainai atostogos.. cool Į Ispaniją lygtai, jei gerai pamenu? roll  Man iki Kalėdų jau nenusimato atostogos, po Kalėdų gal vėl kur varysim su darbiniu kolektyvu, o po naujų pats darbymetis bus..


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#2996 2018-10-05 11:28

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Kaip fainai atostogos.. cool Į Ispaniją lygtai, jei gerai pamenu? roll  Man iki Kalėdų jau nenusimato atostogos, po Kalėdų gal vėl kur varysim su darbiniu kolektyvu, o po naujų pats darbymetis bus..

Taip I Ispanija dabar, o Lapkricio men 4 dienikem I Vokietija dar leksiu, poto jau beliks Kalediniu atostogu laukt....

Su darbuku keliaujat? kaip fainai, su seimom visi at tik kolektyvas?

Neprisijungęs

 

#2997 2018-10-05 11:40

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Su antrom pusėm, apmoka kelionę dviem. Maniškis tik vieną kartą su manim važiavo, daugiau nebenori, nepatinka jam autiku, tai aš tada vienais metais su vienu sūnum, praėjusias metais su abiem važiavau. Šiais nebežinau,kas su manim važiuos, lygtai į Stokholmą kryptis bus, gal prikalbinsiu vyrioką big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#2998 2018-10-05 16:24

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Su antrom pusėm, apmoka kelionę dviem. Maniškis tik vieną kartą su manim važiavo, daugiau nebenori, nepatinka jam autiku, tai aš tada vienais metais su vienu sūnum, praėjusias metais su abiem važiavau. Šiais nebežinau,kas su manim važiuos, lygtai į Stokholmą kryptis bus, gal prikalbinsiu vyrioką big_smile

super kaip fainai

Neprisijungęs

 

#2999 2018-10-05 19:26

Pepa
Narys
Registravosi: 2018-08-26
Žinutės: 464

Re: Balansuojam

Žiauriai smagu smile kelionės visada yra kažkas nerealaus. Pamenu su drauge važiavom į Taliną su autiku: pirmyn sunku buvo. Atgal net nepajaučiau kaip greitai grįžome smile


https://swlf.lilyslim.com/AK5jp3.png

Neprisijungęs

 

#3000 2018-10-09 13:48

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Pepa rašė:

Žiauriai smagu smile kelionės visada yra kažkas nerealaus. Pamenu su drauge važiavom į Taliną su autiku: pirmyn sunku buvo. Atgal net nepajaučiau kaip greitai grįžome smile

Su darbo kolektyvu važiuojant mums kelias neprailgsta big_smile  Į priekį važiuojant kaip tik visi ošia, o atgal jau ramesnė kelionė būna, nes dauguma vairuojantys, nebegali pijokauti big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson