#2821 2018-03-12 12:41

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Aciukas Plepyte, jau kur kas geriau, bet jau pirma savaite tai buvo siaubas.....
Na ka judet po truputuka pradedu tai ir reikia valgyt graziai...Nieko mandro kaip visada...

Pusryciai 150 gr grudetos su pora geru saukstu miuslle ir keptu obuoliu, be riekele pacios gaminto saldaus pieno surio, kavyte....( uzsikabinau ant to surio, gaminu ir gaminu)
Uzkandukas 2 mazi obuoliai,1 kv.j.sok, kavyte
Pietus salotos su orkaiteje kepta kalakutiena, anakadziu riesutais, dz.spanguolem
Popietes uzkandis 3 kukuruzu trapukai ir 1 trikampis tep.surio
Sportas - na toks kaip sakant 50% mano normalaus pajiegumo....paminsiu elipsiuka , pagal galimybes pratimukai...pagrinde kojoms, uzpakaliui, nes rankoms dar negaliu kept, pilvo preso irgi beveik negaliu nieko daryt
Vakariene dar nezinau...gal bus kiausai, nes senokai nevalgiau ,su darzovem, tunu...

Neprisijungęs

 

#2822 2018-03-13 07:09

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Balansuojam

Oh kokios cia bedeles pas tave... Linkiu greiciau pasveikti smile

Neprisijungęs

 

#2823 2018-03-13 16:40

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Aciukas Oda, bandau....dar kitu bedu yra, tai pas chiropraktika vazineju, bandau susiremontuot....Nes uzkniso negalet normaliai begiot, sportuot...ne mano charakteriui...kitas gal naudotusi ir sakytu nesportoju nes skauda....
Bandau valgyt graziai....bet be saldainiu niekaip

Pusryciai jogurtas su miuslle, rieke varskes surio, kavyte
Uzkandukai kaip vakar, priespieciam obuoliai, Aguona saldainis, 1 kv.j.sok popieteje kukuruzu trapukai su tep.suriu
Pietus kaip vakar  salotos su kalakutiena
Sporto vel kazkiek bus
Vakariene...vakar buvo kiausai, tai siandien turbut imsiu varske

Neprisijungęs

 

#2824 2018-03-13 17:05

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Balansuojam

Sveikatos! smile

Neprisijungęs

 

#2825 2018-03-14 12:36

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Aciukas Boone,

Na ka valgom toliau kiek pavyksta graziau.....kalakutiena valdo pas mane sia savaite.....senai buvau nevalgius, tai dabar tik ir gaminu ja sau....
Pusryciai dvi riekutes grudetos duonos paskrudintos, ant virsaus philadelfija ir puse banana, kavyte
Uzkandukai kaip ir anas dienas obuoliai, trapukai su suriu...
Pietus Troskinta kalakutiena su daug darzoviu

Neprisijungęs

 

#2826 2018-03-14 13:47

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Balansuojam

Rasyk rasyk meniu, motyvuoja wink

Neprisijungęs

 

#2827 2018-03-14 15:34

Plepytė
Narys
Registravosi: 2009-08-20
Žinutės: 1220

Re: Balansuojam

Kokia gera idėja sumustinis su bananu! Vaikyste primena smile
O kalakutiena labai gerai, skanu ir sveika.


Sunkiausias sportinis pratimas - suimti save į rankas
https://swlf.lilyslim.com/42mLp3.png

Neprisijungęs

 

#2828 2018-03-14 16:27

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Plepytė rašė:

Kokia gera idėja sumustinis su bananu! Vaikyste primena smile
O kalakutiena labai gerai, skanu ir sveika.

Mano dukra kai maza buvo valgydavo sumustini su banana...o ir siaip pam bananas labia tinka deti ant varskes arba va ant tokio sumusteko kaip mano pusryciai, arba kaip uzkandis ant trapuko uztepus tepamos varskes, deti banana, kokia razina, riesuta ar kita dz. vaisiu ...skanumelis...ir manau geriau nei kokia uogiene, nors kartais noriu uogienes ir tepu ir ja

Neprisijungęs

 

#2829 2018-03-14 21:34

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Kur čia taip sugebėjai susižeisti?

Gražūs tavo meniukai smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#2830 2018-03-15 12:34

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Kur čia taip sugebėjai susižeisti?

Gražūs tavo meniukai smile

Sokiai pokiai.....Per vasario 16 -tos paminejima...sokom ratuku sukomes ir tokia moteris, turbut jai kojos susipyne ar kaip, ji vede ratuka, krito, mano rankos nepaleido  tai ir mane kartu pargriove, as ant jos kritau, turbut gal su sonkauliais trenkiausi i jos alkune...Jai visiskai nieko, o man va prasom....Pradzioj galvojau,kad tik gerai susitrenkiau, galvojau per savaitgali praeis, bet kur tau...ne pajudet, ne ikvept, net lovoj pasiverst negalejau, tai po savaitgalio variau pas daktariukus ir padare nuotraukas, luzes sonkaulis...

Ne kokie man sitie metai...su kojom vargstu,kazkas nutiko pedoms, skausmai kai uzeina tai siaubas...Jau kelis daktarus pakeiciau,kruvos pinigu sukista, kol kas nieko gero...

Neprisijungęs

 

#2831 2018-03-15 13:31

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

lorjuod rašė:

Kur čia taip sugebėjai susižeisti?

Gražūs tavo meniukai smile

Sokiai pokiai.....Per vasario 16 -tos paminejima...sokom ratuku sukomes ir tokia moteris, turbut jai kojos susipyne ar kaip, ji vede ratuka, krito, mano rankos nepaleido  tai ir mane kartu pargriove, as ant jos kritau, turbut gal su sonkauliais trenkiausi i jos alkune...Jai visiskai nieko, o man va prasom....Pradzioj galvojau,kad tik gerai susitrenkiau, galvojau per savaitgali praeis, bet kur tau...ne pajudet, ne ikvept, net lovoj pasiverst negalejau, tai po savaitgalio variau pas daktariukus ir padare nuotraukas, luzes sonkaulis...

Ne kokie man sitie metai...su kojom vargstu,kazkas nutiko pedoms, skausmai kai uzeina tai siaubas...Jau kelis daktarus pakeiciau,kruvos pinigu sukista, kol kas nieko gero...

Vajetau kokioj lygioj vietoj taip skausmingai susizeidei sad
O kulna ar peda skauda?

Neprisijungęs

 

#2832 2018-03-15 15:10

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Oda rašė:

Vovere rašė:

lorjuod rašė:

Kur čia taip sugebėjai susižeisti?

Gražūs tavo meniukai smile

Sokiai pokiai.....Per vasario 16 -tos paminejima...sokom ratuku sukomes ir tokia moteris, turbut jai kojos susipyne ar kaip, ji vede ratuka, krito, mano rankos nepaleido  tai ir mane kartu pargriove, as ant jos kritau, turbut gal su sonkauliais trenkiausi i jos alkune...Jai visiskai nieko, o man va prasom....Pradzioj galvojau,kad tik gerai susitrenkiau, galvojau per savaitgali praeis, bet kur tau...ne pajudet, ne ikvept, net lovoj pasiverst negalejau, tai po savaitgalio variau pas daktariukus ir padare nuotraukas, luzes sonkaulis...

Ne kokie man sitie metai...su kojom vargstu,kazkas nutiko pedoms, skausmai kai uzeina tai siaubas...Jau kelis daktarus pakeiciau,kruvos pinigu sukista, kol kas nieko gero...

Vajetau kokioj lygioj vietoj taip skausmingai susizeidei sad
O kulna ar peda skauda?

Tai jau taip, pati negalejau patiket,kad taip imanoma....
O del pedu kai jau 2 men vargstu...prasidejo nuo skausmo kulne, poto isplito i peda, ir i kita peda....ir blauzdas...na zodziu keliauja tas skausmas visur...ir diagnoziu visokiu...pirma fizioterapiautas mane cia gal tas plantarinis fasciitis...sukisau kalna pinigu nulis naudos...pradejau dabar eit pas chiropraktika...tas sako cia uzsispazmave sanariai pedos, bei galimas daiktas nervai uzsispazmave blauzdose ir net klubuose...viena diena geriau, kita vel sudas....nebezinau ne ka daryt...nei sportuot normaliai galiu, nei gyvenimu dziaugiuosi...kartais toks stresas uzgula,kad sakes...Mintis buvo skrist i Lt, bet i koki daktara kreiptis?! pati nezinau...Kad bent zinociau kas cia...

Neprisijungęs

 

#2833 2018-03-15 15:55

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

lorjuod rašė:

Kur čia taip sugebėjai susižeisti?

Gražūs tavo meniukai smile

Sokiai pokiai.....Per vasario 16 -tos paminejima...sokom ratuku sukomes ir tokia moteris, turbut jai kojos susipyne ar kaip, ji vede ratuka, krito, mano rankos nepaleido  tai ir mane kartu pargriove, as ant jos kritau, turbut gal su sonkauliais trenkiausi i jos alkune...Jai visiskai nieko, o man va prasom....Pradzioj galvojau,kad tik gerai susitrenkiau, galvojau per savaitgali praeis, bet kur tau...ne pajudet, ne ikvept, net lovoj pasiverst negalejau, tai po savaitgalio variau pas daktariukus ir padare nuotraukas, luzes sonkaulis...

Ne kokie man sitie metai...su kojom vargstu,kazkas nutiko pedoms, skausmai kai uzeina tai siaubas...Jau kelis daktarus pakeiciau,kruvos pinigu sukista, kol kas nieko gero...

Eina sau kaip nesėkmingai neutral Nu būna visko..


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#2834 2018-03-15 18:01

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

Tai jau taip, pati negalejau patiket,kad taip imanoma....
O del pedu kai jau 2 men vargstu...prasidejo nuo skausmo kulne, poto isplito i peda, ir i kita peda....ir blauzdas...na zodziu keliauja tas skausmas visur...ir diagnoziu visokiu...pirma fizioterapiautas mane cia gal tas plantarinis fasciitis...sukisau kalna pinigu nulis naudos...pradejau dabar eit pas chiropraktika...tas sako cia uzsispazmave sanariai pedos, bei galimas daiktas nervai uzsispazmave blauzdose ir net klubuose...viena diena geriau, kita vel sudas....nebezinau ne ka daryt...nei sportuot normaliai galiu, nei gyvenimu dziaugiuosi...kartais toks stresas uzgula,kad sakes...Mintis buvo skrist i Lt, bet i koki daktara kreiptis?! pati nezinau...Kad bent zinociau kas cia...

Kazkaip idomu butu jei cia uzsispazmavimo padariniai, nes tu judri, gyveni aktyvu gyvenimo buda roll Mano mamai yra kulnine atauga, tai pamenu vienu metu ji didziulius skausmus kente del to.
Nestresuok, pamegink gal kokias pasyvias mankstas kol taip yra?

Neprisijungęs

 

#2835 2018-03-16 11:34

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Oda rašė:

Vovere rašė:

Tai jau taip, pati negalejau patiket,kad taip imanoma....
O del pedu kai jau 2 men vargstu...prasidejo nuo skausmo kulne, poto isplito i peda, ir i kita peda....ir blauzdas...na zodziu keliauja tas skausmas visur...ir diagnoziu visokiu...pirma fizioterapiautas mane cia gal tas plantarinis fasciitis...sukisau kalna pinigu nulis naudos...pradejau dabar eit pas chiropraktika...tas sako cia uzsispazmave sanariai pedos, bei galimas daiktas nervai uzsispazmave blauzdose ir net klubuose...viena diena geriau, kita vel sudas....nebezinau ne ka daryt...nei sportuot normaliai galiu, nei gyvenimu dziaugiuosi...kartais toks stresas uzgula,kad sakes...Mintis buvo skrist i Lt, bet i koki daktara kreiptis?! pati nezinau...Kad bent zinociau kas cia...

Kazkaip idomu butu jei cia uzsispazmavimo padariniai, nes tu judri, gyveni aktyvu gyvenimo buda roll Mano mamai yra kulnine atauga, tai pamenu vienu metu ji didziulius skausmus kente del to.
Nestresuok, pamegink gal kokias pasyvias mankstas kol taip yra?

Neisivaizduoju kas cia man...jau stoga rauna istiesu...skausmas near nepakeliamas, negeriu vaistu nuo skausmo, neslubuoju, bet ikyriai skauda...as tuos du men gan passyvi dabar...nes pradzioj ir sako, gal pailsek, nesportuok...nifiga, man tapo blogiau...poto luzo sonkaulis tai priverstinai negalejau  sportuot...zodziu nebezinau kas cia man....geriu ir visokius magnius,kalius, nieks nepadeda...labiausiai nervina,kad nezinau tikros priezasties....jau net mastau skrist i Lt, bet nesumastau i koki speca kreiptis ,kad sugebetu tiksliai diagnozuot...

Neprisijungęs

 

#2836 2018-03-16 12:02

Plepytė
Narys
Registravosi: 2009-08-20
Žinutės: 1220

Re: Balansuojam

Blemba kaip nesmagu. Tavo vietoje pabandyčiau konsultuotis su sporto gydytoju, gal sporto rūsį reikia keisti, ženkliai daugiau tempimo pratimų. Nes spazmai buna ir butent nuo intensyvaus sporto.


Sunkiausias sportinis pratimas - suimti save į rankas
https://swlf.lilyslim.com/42mLp3.png

Neprisijungęs

 

#2837 2018-03-16 12:32

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Plepytė rašė:

Blemba kaip nesmagu. Tavo vietoje pabandyčiau konsultuotis su sporto gydytoju, gal sporto rūsį reikia keisti, ženkliai daugiau tempimo pratimų. Nes spazmai buna ir butent nuo intensyvaus sporto.

As ta ir darau, su 4 sporto daktarais fizio terapiautais, kurie ir dirba su sporto traumom konsultavaus, tempimu kruvas darau, kol kas nieko gero...ir intensyvaus sporto nerasta pas mane du men...spazmai prasidejo paskutines pora savaiciu, pradzioj skausmai tik pedose buvo...Tas mane ir neramina, kad ner kruvio, o skausmai tik plinta...Kazkas cia negerai su manim...

Neprisijungęs

 

#2838 2018-03-17 11:09

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

Plepytė rašė:

Blemba kaip nesmagu. Tavo vietoje pabandyčiau konsultuotis su sporto gydytoju, gal sporto rūsį reikia keisti, ženkliai daugiau tempimo pratimų. Nes spazmai buna ir butent nuo intensyvaus sporto.

As ta ir darau, su 4 sporto daktarais fizio terapiautais, kurie ir dirba su sporto traumom konsultavaus, tempimu kruvas darau, kol kas nieko gero...ir intensyvaus sporto nerasta pas mane du men...spazmai prasidejo paskutines pora savaiciu, pradzioj skausmai tik pedose buvo...Tas mane ir neramina, kad ner kruvio, o skausmai tik plinta...Kazkas cia negerai su manim...

O kaip kraujo tyrimai? Kazko gal truksta kas isprovokuoja tokia kuno reakcija? Nerodo uzdegimo?

Neprisijungęs

 

#2839 2018-03-17 13:10

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Oda rašė:

Vovere rašė:

Plepytė rašė:

Blemba kaip nesmagu. Tavo vietoje pabandyčiau konsultuotis su sporto gydytoju, gal sporto rūsį reikia keisti, ženkliai daugiau tempimo pratimų. Nes spazmai buna ir butent nuo intensyvaus sporto.

As ta ir darau, su 4 sporto daktarais fizio terapiautais, kurie ir dirba su sporto traumom konsultavaus, tempimu kruvas darau, kol kas nieko gero...ir intensyvaus sporto nerasta pas mane du men...spazmai prasidejo paskutines pora savaiciu, pradzioj skausmai tik pedose buvo...Tas mane ir neramina, kad ner kruvio, o skausmai tik plinta...Kazkas cia negerai su manim...

O kaip kraujo tyrimai? Kazko gal truksta kas isprovokuoja tokia kuno reakcija? Nerodo uzdegimo?

Nezinau dar, per tiek bedu, nebuvau dar pas siemos daktare,....uzsiregistravau penktadieniui, ziuresim ka pasakys, krauja padarys, gal dar ka sumastys

Paskutinis taisė Vovere (2018-03-17 19:08)

Neprisijungęs

 

#2840 2018-03-18 10:50

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

na tikekimes greit rasi priezasti ir viskas bus geria,


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson