#21 2015-09-21 22:21

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Draugės Miglės tema

Man salotos irgi rūpi.lol Šian ypač gražiai laikais:cool:

Neprisijungęs

 

#22 2015-09-22 21:06

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Draugės Miglės tema

Kaip šiandien sekasi?smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#23 2015-09-22 21:39

Amber_Rose
Narys
Registravosi: 2012-01-22
Žinutės: 4392

Re: Draugės Miglės tema

labelis big_smile

nieko ypatingo ten iš tų salotų nebuvo, kepti burokėliai su morkom, marinuotais agurkėliais (anie dėti jau pakepus daržoves), tada ten visokių prieskonių, kmynų, citrinpipirių, o ant viršaus balzaminio kremo užvariau. visai neprastai buvo cool

šiandien busy 100% vos namo parkeliau ir atėjau palelekint. tikiuosi spėsiu jus paskaityt, nes krč nespejų nieko, o jau žiū, metas gult. tai va. mano gyvenimas dabar biški vėl keičias. nors prieš tai jau daug visko pasikeitė, bet dabar reikia dar pokyčių. nes išgyvenu stagnaciją. reikia keistis, nes nėra gerai smile ypač tai paaštrėjo paskutiniu metu. jau senai noriu biški nevartot alkoholio. seniau norėjau dėl svorio, dabar dėl visai kitų dalykų. jis man pradėjo trukdyti veikti kitus dalykus. nes tiesiog visą laisvą laiką prabaliavoju. o jo turiu tikrai nedaug. nebemėgstu savęs apgirtusios, bet tik apsisuku, ir jau su vynu. taip, aš smagi girta, taip, man patinka gert ir aš tikrai liūdžiu, kad man taip yra. bet jaučiuosi prasigėrus. į anoniminius dar nenoriu, manau, kad galiu pati susitvarkyti lol gal nereikėtų čia man to kalbėt, sakysit, "ai, ir vėl jai užplaukė". nes man užplaukia dažnai. iki kito savaitgalio visada. bet šis kartas kitoks ir aš tai jaučiu. pavargau. man gaila savo kūno, ląstelių, galvos. galų gale mano psichologinė būklė yra kritinė. girta šneku vėjus, pykstuos su draugu, persivalgau, nekontroliuoju savęs visiškai. iš to kitą dieną kyla siaubingas nerimas ir totali egzistencinė tuštuma. aš nieko daugiau nesakysiu, man tiesiog metas sustoti. kad ir kaip aš myliu alkoholį. tai va. šiandien jau buvo balius darbe, tai užkrimtau keletą riebių snacksų ir ėjau į jogą.

2015-09-22
pusryčiai: 400 g islandiško Skyr jogurto + naminė obuolienė
kava su pienu
užkandis: ~200 g vynuogių
pietūs: 2 cepelinai su varške + pora šaukštų riebaliuko
didelis puodelis latte kavos
vakarienė: 3 gabaliukai keptos duonuos su sūriu ir majonezu
3 gabaliukai skirtingų sūrių + sūrio spurgytė
3 alyvuogės
--- 60 min jogos ---
viso - ~1600 kcal

kalorijos baisiai primestos, nes realiai nežinau nei kiek buvo pietuose, nei kiek vakarienėje. biški baisus meniukas, bet nu ką - anyway. ginekologė man liepė valgyt daugiau riebalo, tai nepykit (taip, čia atmazas) lol dėl visokių ciklų bla bla. nes vis dar prasti reikalai. dar geriu tokius vaistus, nuo kurių apetitas yra žvėriškas, tai čia jau ir taip tramdausi mad

Neprisijungęs

 

#24 2015-09-22 21:43

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Draugės Miglės tema

Nuuuu tai su permainom tada! Linkiu... lengvai wink
O meniukas man labai patinka. Net ne labai, o ziauriai labai!


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#25 2015-09-22 21:48

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Draugės Miglės tema

Aš realiai sustojau dėl tų pačių priežasčių. Buvo laikas kai balevojau kelis kartus per savaitę. Bet pajaučiau, kad man tai emocinę būklę padarė žiauriai nestabilia. Ir sustojau.

Ir tada pamačiau, kad nei man skanu, nei man patinka, nei man reikia. Tiek kad biški zanūda dabar big_smile

Tad sėkmės Tau;)

Neprisijungęs

 

#26 2015-09-22 22:24

Amber_Rose
Narys
Registravosi: 2012-01-22
Žinutės: 4392

Re: Draugės Miglės tema

man tai žiauriai skanu ir žiauriai patinka. ta prasme, aš taip mėgstu gurkšnot - vyną, alų, kokteilius, šampę, sausai, saldžiai, rūgščiai. BET. aš matau, kad nebegaliu. tiesiog, realiai dabar paskutiniu metu gerdavau 3-5 kartus per savaitę, kas yra DAUG. maždaug jokio kito atsipalaidavimo būdo. po savaitgalių jaučiuosi dar labiau pavargus. amžinau apsinešus. buvę ir kritinių atvejų - atsibudus nieko neatsimenu, nesuprantu kas vyko bla bla. čia retai, bet buvę. paskutiniu metu pradėjau draugui kelt scenas - taip gėda ryte prieš save. tragedija. ir negaliu savęs kontroliuoti. čia sekmadienį irgi, sėdžiu bare jau gerokai po krepšinio, rytoj į darbą, galvoju, kokia aš lūzerė. gyvenimas eina. noriu skaityti knygas, tobulėti, sportuoti, o geriu ištisai. aš nebesu aš. aš amžinai apsinešus ir kažkokia apsėsta nerimo. amžinai galvoju kaip čia išgersiu vakare. negalvodama apie dabartinę būklę. praradau labai didelę dalį savęs. man pati darė baisu. ir tie visi persivalgymai prisigėrus - tai tik menkniekis kas darosi galvoje po gero baliaus. kada čia priryjau visa girta, norėjau net eit vemt. druagas žiūri kaip į išprotėjusią. o man kad gėda. niekam to nepasakojau, jūs pirmos. tai va. man tikrai reikia sustoti. džiaugiuosi, kad alkoholis nėra kliūtis gyventi normalų gyvenimą. man jau yra. amžinau pachmielna. su galvos skausmu ir užtemusiu protu. tokia fuj. šlykšti. oh god, suteik man stiprybės taip galvoti ir toliau. nes čia yra daugiau, nei noras atsipalaiduoti. man kažkaip reikia save užgniaušti, kažkokia emocijas paslėpti. o tai yra fucked up. emocijas reikia išgyventi ir patirti. visas. tiek geras, tiek blogas. šlykščiuosi girtais žmonėm baruose, šlykščiuosi savim šlitinėjančia pentkadienio vakarą po miestą. kiekvieną pentkadienio vakarą. ir šeštadienio. man reikia nurimti. ir negaliu tik biškį. nes po biškio labai greitai pasidaro vėl daug. reikia su visam. balių visada buvo, yra ir bus. visi gers. bet skirtingai visiems baigsis. čia tik mano problema, mano situacija ir mano interpretacijos. kiekvieno gyvenimas unikalus, gi. ir kuriamės kiekvienas tuos gyvenimus patys. ir maniškis went wrong dabar. noriu atsitiesti. nes matau, kad tikrai nieko gero nebus. tai tiek, einu miegot. išsiliejau. nieko neslėpiu, man negėda. yra kaip yra.

Neprisijungęs

 

#27 2015-09-22 22:25

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Draugės Miglės tema

Gerimu reikaluose as maza patareja, bet kad tau pavyks jei tikrai noresi ir savim tikesi, as tuo ne neabejoju,nes tu velniskai stipraus charakterio( cia is gerosios puses)....linkiu sekmes tame

O del ginekologiniu reikaliuku,ar niekad nebandei nakvisos aliejaus ( kapsulem) ? as asmeniskai jomis labai labai tikiu ir mano gine ,bei dar ne vienas daktariukstis jas labai giria....tik reikia vartoti bent jau 3 men ir nemaza doze, kai turejau bedu, gerdavau 2 kapsules i diena ,kurios 1300 stiprumo

Neprisijungęs

 

#28 2015-09-22 22:29

Amber_Rose
Narys
Registravosi: 2012-01-22
Žinutės: 4392

Re: Draugės Miglės tema

Vovere rašė:

Gerimu reikaluose as maza patareja, bet kad tau pavyks jei tikrai noresi ir savim tikesi, as tuo ne neabejoju,nes tu velniskai stipraus charakterio( cia is gerosios puses)....linkiu sekmes tame

O del ginekologiniu reikaliuku,ar niekad nebandei nakvisos aliejaus ( kapsulem) ? as asmeniskai jomis labai labai tikiu ir mano gine ,bei dar ne vienas daktariukstis jas labai giria....tik reikia vartoti bent jau 3 men ir nemaza doze, kai turejau bedu, gerdavau 2 kapsules i diena ,kurios 1300 stiprumo

bandžius, nepadėjo, dabar geriu rimtesnį reikalą, rimčiausią kas yra iki KT, bet dar žolelinis preparatas wink

Neprisijungęs

 

#29 2015-09-22 22:43

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Draugės Miglės tema

o agnus castus irgi bandei? cia irgi zolinis

Neprisijungęs

 

#30 2015-09-23 10:16

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Draugės Miglės tema

Meniukas toks ne Migliškas big_smile  O dėl alkoholio- tikra tiesa, kai per daug,per dažnai, pradeda trukdyti normaliam gyvenimui, normaliems santykiams.


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#31 2015-09-23 11:36

daivulytė
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 283

Re: Draugės Miglės tema

Kažkada ir aš priėjau išvados, kad apdujus man būt nebepatinka. Mėgstu kartais išgert kokio vyno kartais, bet nepadaugint. smile

Neprisijungęs

 

#32 2015-09-23 13:22

Challenger
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 624

Re: Draugės Miglės tema

Linkiu, kad pokyčiai vyktų sklandžiai smile Tu pati sau pripažinai problemą, kas tau dabar net labai trukdo gyventi,  tai jau yra itin stipraus žmogaus bruožas, tokio žmogaus, kuris tikrai pasiryžęs pokyčiams. Palaikau visom keturiom tave wink

Neprisijungęs

 

#33 2015-09-23 14:08

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Draugės Miglės tema

sekmes:) tikrai labai gerai ,kad viska pati supranti ir nori keisti,tai didelis plius... dabar tik pridek tam pastangu ir viskas bus gerai..
as ir sunkiai atsisakiau vyno... gerdavau ji sventese,pasisedejimuose ar tiesiog su vyru prie skanios vakarienes. Pastebejau,kad isgerus visada noredavo daug valgyti..kazko ieskodavau+... ir pasekmes budavo tokios,kad ryte atsikeldavau kaip kriause pilna,pilna ir akiu pramerkt negaledavau.. todel nusprendziau kitus vaisinti,o pati negerti.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#34 2015-09-23 17:26

Bounce_B
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 216

Re: Draugės Miglės tema

Sunkiausia būna apsispręsti kažką daryti, kažką keisti gyvenime. O kai sprendimas jau priimtas telieka mažais žingsneliais pradėti įgyvendinti užsibrėžtą tikslą smile Matosi, kad gėrimas Tau ne į naudą.. Puikiai išdėstei nemažai priežasčių kodėl nebenori vartoti alkoholio. Nepamiršk jų iki kito, po to dar kito ir dar kito savaitgalio ir pirmyn smile Viskas Tavo rankose, Migliau smile Palaikom visos smile

Neprisijungęs

 

#35 2015-09-23 17:30

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Draugės Miglės tema

Kokie zmones cool Sveika prisijungusi smile Sekmes tau ir visoms naujokems smile Zinoma, ir senbuvems smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#36 2015-09-23 20:40

Amber_Rose
Narys
Registravosi: 2012-01-22
Žinutės: 4392

Re: Draugės Miglės tema

Vovere rašė:

o agnus castus irgi bandei? cia irgi zolinis

šitą dabar ir geriu lol

gerą vakarą smile

nu taip, pokyčiai patys prašosi į svečius. dar galėtų kūdėjimas pasiprašyt, ba dabar biški sunkiai dar sekasi. antra diena su 1600 kcal. ir viskas per tą antigripinį kokteilį. darbe visi čiaudo gaudo, reikia kažkaip imunitetą stiprint, tai naudojuosi kolegės kokteilio receptu smile dega gerklė dabar jį geriant, bet gal biški dezinfekuos, nes jau lyg kažkas kabinas. tai va. sausainio meniuke irgi galėjo nebūti, bet buvo. svarbiausia, galvoj visiška ramybė. tokia harmonija taika ir visą ką. matau šviesą tunelio gale cool

2015-09-23
pusryčiai: 400 g islandiško Skyr jogurto + naminė slyvienė
nemažas sviestinis sausainis
kava su pienu
pietūs: 5 ekologiški ryžių trapučiai + 100 g Brie sūrio
2 agurkai
užkandis: didelis obuolys
vakarienė: 180 g liesos varškės su pomidorais, citrinpipiriais ir česnakine druska
naktipiečiai: kokteilis (maltas imbieras, ciberžolė, medus, karštas pienas)
viso - ~1600 kcal

Neprisijungęs

 

#37 2015-09-23 20:45

Atė
Narys
Registravosi: 2015-01-02
Žinutės: 1028

Re: Draugės Miglės tema

Viską suskaičiau su dideliu įdomumu, labai patinka kaip rašai smile atrodo, minčių srautas, bet įsitrauki ir tarsi pats mąstai. Šiaip neblogai tu dar tvarkaisi su gyvenimu, net ir daug gerdama. Daug dirbi, kuri naujus santykius, sėdi 'ant savo šiknos', esi savarankiška. Tūsint, nusigėrinėt niekada nėra labai gerai, nesvarbu, ar tu paauglys, studentas, ar dirbantis, su šeima, tik tiek, kad visuomenės nuomonė verčia labiau gėdytis ir susiimti tuos, kurie kaip jau ir turėtų surimtėti, o jei turi vaiką, tai išvis trauma... Pasikartosiu, kad labai gerai, kad supranti savo problemą, manau tokių pripažinimų reikia sau, kaip ir dėl mitybos, kad nebesugebam normaliai reaguot į savo kūną, maistą ir pan., čia manau dauguma tokių.. Bet tik nepabėk, kad ir nesiseks tau susitvarkyt taip iškart, kad ir toliau gersi, rašyk, palaikysim smile tu vis tiek faina.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wqYFcUd/weight.png

Neprisijungęs

 

#38 2015-09-23 20:49

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Draugės Miglės tema

Dziaugiuosi del tos ramybes tavo galvoj wink
Pietus tai vyno prasosi lol
Ir nesirk!


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#39 2015-09-23 20:59

daivulytė
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 283

Re: Draugės Miglės tema

Geras meniukas, sveikatytės, migliuk, laikykis smile

Neprisijungęs

 

#40 2015-09-23 21:04

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Draugės Miglės tema

Liuks meniukas, dziugu girdet  ,kad viskas tvarkosi.

O kokteilis jauciu gerai zudo bacilas, bet speju ir skonis zudantis:D

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson