#3761 2019-05-25 19:37

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Šeštadienis:

pusryčiai- 3 batono riekutės, vištų kepenėlių paštetas, žalias agurkas, eilutė j.šokolado
užkandis- Pilos jogurtas su bifidobakterijomis 135 gr, bananas
pietūs- 2 žuvies kotletai, burokėlių mišrainė su maj.
užkandis- varškės-bananų keksiukas,meduolis
vakarienė- 2 kepti kiaušiniai, pomidoras, agurkas, batono riekutė


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3762 2019-05-26 19:03

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Sekmadienis:

pusryčiai- 2 kepti kiaušiniai, virtas brokolis, batono riekutė, vištų kepenėlių paštetas, žalias agurkas, meduolis
užkandis- bananas, šok.saldainis
pietūs- orkaitėj keptos kiaulienos mentės gabalas, 1,5 ten pat keptos bulvės, pomidoras
užkandis- citrininė želė
vakarienė- omletas ( 2 kiaušiniai, 2 krabų lazdelės, brokolis)


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3763 2019-05-26 22:00

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: netelpu į veidrodį

Savaitgalio meniukai tavam stiliuke, su saldesiais ,bet saikingi, sakyciau gerai savaitgali atlaikei.
Kaip sekesi Akropoly su investicijom i save?

Neprisijungęs

 

#3764 2019-05-27 21:13

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Vovere rašė:

Savaitgalio meniukai tavam stiliuke, su saldesiais ,bet saikingi, sakyciau gerai savaitgali atlaikei.
Kaip sekesi Akropoly su investicijom i save?

Prisimatavau daug, bet arba fasonai nepatikdavo, arba medžiaga, arba kaina roll Vieną sijoną įsigijau big_smile O vakar šiaip inventorizaciją spintos padariau ir nusprendžiau, kad kolkas man ir nelabai ko reikia, tik vasarinių kelnių big_smile Ir žinau, kokių norėčiau, bet akre tokių neradau, reiks gal į megą nusibelsti roll


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3765 2019-05-27 21:15

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Pirmadienis:

vėlyvi pusryčiai- trikampis sumuštinis, 1 sumuštinis ( duona, margarinas, ferm.sūris), meduolis
pietūs- avinžirnių, morkų,paprikų, svogūnų troškinukas
užkandis- Pilos jogurtas su bifidobakterijomis 135 gr, braškės
vakarienė- 2 kepti kiaušiniai, šv.kopūstų salotos, batono riekutė
vėliau - 0,5 orkaitėj keptos morkos


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3766 2019-05-28 15:44

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: netelpu į veidrodį

Batonas karaliauja jau kelios dienos...j.duonos nemegsti?

Neprisijungęs

 

#3767 2019-05-28 22:28

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: netelpu į veidrodį

lorjuod rašė:

Vovere rašė:

Savaitgalio meniukai tavam stiliuke, su saldesiais ,bet saikingi, sakyciau gerai savaitgali atlaikei.
Kaip sekesi Akropoly su investicijom i save?

Prisimatavau daug, bet arba fasonai nepatikdavo, arba medžiaga, arba kaina roll Vieną sijoną įsigijau big_smile O vakar šiaip inventorizaciją spintos padariau ir nusprendžiau, kad kolkas man ir nelabai ko reikia, tik vasarinių kelnių big_smile Ir žinau, kokių norėčiau, bet akre tokių neradau, reiks gal į megą nusibelsti roll

Ir kokių jau ten mandrų kelnių nori?smile

Pažiūrėjau meniu neblogai visai laikaisi.

Kaip dė kavos reikalai? Geri daug?


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3768 2019-05-29 11:34

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Sveikutės!

Voveriuk, mėgstu ir duoną, bet batonas (gėdapelėda man) skaniau roll big_smile Bet kaip sakoma, įskaitau tarp eilučių, kad reikia man keisti batoną į duoną big_smile Pasistengsiu big_smile
Lauryte, pavariau vakar net 6 puodelius kavos.. Nu kaip aš taip nemoku saikingai - arba kibirais, arba išvis negeriu rollneutral  nu tik tiek, kad kavas geriu be priedų, vakar tik vieną su cukrum ir grietinėle pasidariau.
Paskutiniu metu labai vilioja dryžuotos kelnės, bet dar neradau tokių, kad man tikrų ir patiktų.



Antradienis:

pusryčiai- silkė su kepintom daržovėm ir saulėgrąžom, duonos riekė, žalias agurkas, eilutė j.šokolado
užkandis- kava su priedais
pietūs- avinžirnių, morkų,paprikų, svogūnų troškinukas, tartaletė su vaisiais
užkandis- varškės sūris su apelsinų uogiene
vakarienė- grūdėta varškė, 6 krabų lazdelės, pomidoras


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3769 2019-06-03 21:24

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Pirmadienis:

pusryčiai- 1,5 j.duonos riekės, philadelphia, varškės sūris, gabaliukas vaflių,perteptų vyšnių uogiene
užkandis- šok.saldainis
pietūs- tortilija, pertepta philadelphia, įdaryta virta vištiena, pomidorais, agurkais
užkandis- alma jogurtas su mangais 200g
vakarienė- grūdėta varškė, svogūnų laiškai, ridikėliai, agurkas


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3770 2019-06-04 12:18

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: netelpu į veidrodį

6 puodeliai kavos..oho ..kaip savijauta po tiek? o gal puodeliai labai mazyciai...

Tortilija pietums..niam niam...mane irgi paskutiniu metu ant ju traukia.Tai jei valgau ne namie, darbiniam kely, kur sustoju tai imu tortila...man labai patinka derinukas spinatine tortila viduj salotos, pomidoras, vistiena ,patepta philadelfija arba jogurtiniu/majoneziniu padaziuku....

Del dryzuotu kelniu paziurek Mango, Zara gal ka ten rasi...dar gal kokiam HM,tik man asmeniskai HM kokybe nelabai

Neprisijungęs

 

#3771 2019-06-04 19:56

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Normalūs kavos puodeliai, iš aparato kava, 6 puodeliai kaip 3 dideli amerikietiški. Šiandien 4 pavariau, bet tik todėl mažiau, kad jau per karšta buvo po pietų.
Apsiraminau šiuo metu dėl kelnių, pirma su svoriu noriu susitvarkyti. Per joninių savaitgalį į Rygą važiuosiu, gal ten ką užmatysiu. Kelionėse pinigai lengviau išsileidžia roll


Antradienis:

pusryčiai- 1,5 j.duonos riekės, philadelphia, varškės sūris, keksiukas, šok.saldainis
užkandis- 1,5 varškės sūrio riekutės, medus
pietūs- vištiena su morkomis, duonos riekė, ledai
užkandis- varškės sūrio riekutė su medumi , alma jogurtas su mangais 200g
vakarienė- grūdėta varškė, svogūnų laiškai,  agurkas, krabų lazdelės


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3772 2019-06-04 20:39

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: netelpu į veidrodį

Paminejai svori, uzsukau i pirma puslapi...kas cia dabar per pliusas...nu nu nu...mesk saldesius arba bent jau mazink

Neprisijungęs

 

#3773 2019-06-06 11:02

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Labutis. Valio, pajungė darbe kondiškę cool  jėėėė!!

Tu teisi, Voveriuk. Bet labiau nei mesti saldumynus, man reikėtų nustoti imti į galvą visokias smulkmenas. Visi netinkami mano valgymai yra nuo nervacijų. Nueisiu kitą savaitę pas kūkū, paklausysiu ką man ji pakukuos lol

Trečiadienis:

pusryčiai- 1,5 j.duonos riekės, philadelphia, krabų lazdelės, 2 šok.saldainiai
užkandis- 0,5 rigos balzamo šokoladuko
pietūs - baliukas darbe - gal 6 ar 7 sušiai, 1,5 torto gabaliuko
užkandis- 2 gabaliukai sūrio, panašaus į džiugo, arbūzo keli gabaliukai
užkandis- šerbetas
vakarienė- 2 kepti kiaušiniai su 4 krabų lazdelėm ir svogūnų laiškais, batono riekė


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3774 2019-06-06 14:56

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: netelpu į veidrodį

Oho koks pliusas. As tai be svarstykliu gyvenu beveik menesi, bijau ir isivaizduoti kas ten pas mane darosi lol

Bet tai ble ble kaip ner teisybes kai pagalvoji... Savo pusmecio darba tu vos per pora menesiu atvalgei atgal hmm
Galetu gi viskas tirpti taip greitai, kaip kad atauga.


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#3775 2019-06-06 15:16

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: netelpu į veidrodį

Tas tai tikrai taip, viskas musu galvelese, kartais perdaug viska sureiksminam, priimam sau,kur net nera musu kalte, zinau ta jausma ...Tik deje maistas , valgymas bedu neispres...Reikia daug dirbti su savim siuo klausimu...Tikiuos tas ku ku kur jau ten eini pades nors truputuka...

I tavo meniukus ziurint nera jie gausus, atrodo visai tvarkingai, tik saldesiai labai jau akis bado

Neprisijungęs

 

#3776 2019-06-06 15:54

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Kai negeriu alkoholio, labiau norisi saldaus, todėl ir yra jo. O pas kūkū noriu pasikonsultuoti, ar reikia man pagerti kokių raminančių, o gal tik pas psichologą kokį nusiųs. Šiaip kaip ir normaliai jaučiuosi, sugebu valdytis stresinėse situacijose, bet paskutiniu metu vėl į viską jautriau pradėjau reaguoti. Žodžiu, per daug sureikšminu viską, tuo pačiu pati susireikšminu, auklėju kitus,kad per daug nesusireikšmintų lol


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3777 2019-06-06 21:33

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Ketvirtadienis:

pusryčiai- 1,5 j.duonos riekės, philadelphia, kumpelis, šok.saldainis
užkandis- jogurtinio torto gabaliukas
pietūs- silkė su pievagrybiais ir majonezu, 1,5 riekės duonos, šok.saldainis
užkandis- arbūzo kažkiek
vakarienė- 2,5 samčio šaltibarščių ( be kiaušinių )


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3778 2019-06-09 21:29

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: netelpu į veidrodį

Nagi, mėgaujamės vasara ir būnam laimingos, siunčiu visą palaikymą iš savęs!

Neprisijungęs

 

#3779 2019-06-10 10:11

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Ačiū, Pandike big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3780 2019-06-10 15:35

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: netelpu į veidrodį

lorjuod rašė:

Kai negeriu alkoholio, labiau norisi saldaus, todėl ir yra jo. O pas kūkū noriu pasikonsultuoti, ar reikia man pagerti kokių raminančių, o gal tik pas psichologą kokį nusiųs. Šiaip kaip ir normaliai jaučiuosi, sugebu valdytis stresinėse situacijose, bet paskutiniu metu vėl į viską jautriau pradėjau reaguoti. Žodžiu, per daug sureikšminu viską, tuo pačiu pati susireikšminu, auklėju kitus,kad per daug nesusireikšmintų lol

O tai tu anksciau vartodavai alkoholi kasdien? Saldumynai pas tave dabar kasdien ir po kelis kart i diena.
As manyciau gal tada geriau taure vyno ar alaus ar ka tu ten megsti savaitgali nei saldumynu tiek daug kasdien.

Pabandyk pagert kokiu zoliniu preparatu nervinei sistemai ir stenkis mintimis dirbt su savim..Nevalgyt stresiuko...
Zinau lengva pasakyt is sono, sunku padaryt...
Siunciu dideli apkabinima ir palaikyma...nepasiduok...gyvenimas per daug trumpas ir grazus, kad save grauzt del visko...Ko negali pakeist,kas ne nuo taves vienos priklauso ir nesistenk pakeist...negrauzk saves.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson