#3061 2018-04-26 09:24

Plepytė
Narys
Registravosi: 2009-08-20
Žinutės: 1220

Re: netelpu į veidrodį

Klausyk, gal tik baterijas reikia pakeisti, jei svarstykles elektronines? Kai ima issikrovineti, tuomet visokias nesąmones rodo smile


Sunkiausias sportinis pratimas - suimti save į rankas
https://swlf.lilyslim.com/42mLp3.png

Neprisijungęs

 

#3062 2018-04-26 10:45

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Plepytė rašė:

Klausyk, gal tik baterijas reikia pakeisti, jei svarstykles elektronines? Kai ima issikrovineti, tuomet visokias nesąmones rodo smile

Nea, pas mane pačios paprasčiausios, mechaninės, jaučiu viduj kažkoks varžtukas pabyrėjo arba sriegis sudilo, kur yra rankenėlė, kad susireguliuoti svarstykles ant nulio. Važiuosiu per pietus iki Ermitažo, arba tokias pačias pigias nusipirksiu arba elektronines, jei kaina labai nesikandžios.


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3063 2018-04-26 10:59

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: netelpu į veidrodį

lorjuod rašė:

Plepytė rašė:

Klausyk, gal tik baterijas reikia pakeisti, jei svarstykles elektronines? Kai ima issikrovineti, tuomet visokias nesąmones rodo smile

Nea, pas mane pačios paprasčiausios, mechaninės, jaučiu viduj kažkoks varžtukas pabyrėjo arba sriegis sudilo, kur yra rankenėlė, kad susireguliuoti svarstykles ant nulio. Važiuosiu per pietus iki Ermitažo, arba tokias pačias pigias nusipirksiu arba elektronines, jei kaina labai nesikandžios.

Lietuvoj zemes trauka nevienoda, svoris  del to ir sokineja...as cia budama, buvau pasverta 3 kart ir visus tris kart belekaip nevienodai...nuo 48 iki 53 ( visada taip pat apsirengus, su megztuku, dzinsais....)Airijoj po triusikais 51 mazdaug sveriu:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 

#3064 2018-04-26 15:28

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: netelpu į veidrodį

Super lorjuod smile,nepasiduok ir toliau siek savo tikslų. Džiaugiuosi už tave smile Labai matyti pokyčiai tiek figūroj tiek ir nuotaikoj smile. matosi kad tave veža lieknėjimas ir gražėjimas smile


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#3065 2018-04-26 21:29

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: netelpu į veidrodį

lorjuod rašė:

Plepytė rašė:

Klausyk, gal tik baterijas reikia pakeisti, jei svarstykles elektronines? Kai ima issikrovineti, tuomet visokias nesąmones rodo smile

Nea, pas mane pačios paprasčiausios, mechaninės, jaučiu viduj kažkoks varžtukas pabyrėjo arba sriegis sudilo, kur yra rankenėlė, kad susireguliuoti svarstykles ant nulio. Važiuosiu per pietus iki Ermitažo, arba tokias pačias pigias nusipirksiu arba elektronines, jei kaina labai nesikandžios.

Nu kaip , ar pirkinys jau namuose ?


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#3066 2018-04-26 21:38

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

butke rašė:

lorjuod rašė:

Plepytė rašė:

Klausyk, gal tik baterijas reikia pakeisti, jei svarstykles elektronines? Kai ima issikrovineti, tuomet visokias nesąmones rodo smile

Nea, pas mane pačios paprasčiausios, mechaninės, jaučiu viduj kažkoks varžtukas pabyrėjo arba sriegis sudilo, kur yra rankenėlė, kad susireguliuoti svarstykles ant nulio. Važiuosiu per pietus iki Ermitažo, arba tokias pačias pigias nusipirksiu arba elektronines, jei kaina labai nesikandžios.

Nu kaip , ar pirkinys jau namuose ?

Taip jau namuose, visi jas išbandėm, visi nelaimingi, nes visi kartu su naujom svarstyklėm sustorėjom lol Nelabai lengva buvo susitaikyti, kad sveriu daugiau negu manau, tai net suabejojusi jų tikslumu svėriau cukrų su makaronais, nu ką radau nepradaryto - nu akurat, mano senos svarstyklės labai labai grybavo deja.


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3067 2018-04-26 21:44

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Ketvirtadienis:

pusryčiai- riekė duonos su kanapėmis, mar.silkė, marinuotas agurkas, Kuršėnų vyniotinio riekutė
užkandis- Pilos natūralus jogurtas, šilauogės, keli gabaliukai sūrio su dilgėlėm
pietūs- pabaigiau avinžirnių troškinį, 200gr
užkandis- 2 Vilniaus saldainiai, obuolys
užkandis prieš šokius - Corny milk
vakarienė- grūdėta varškė 200gr, 2 krabų lazdelės, žalias agurkas


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3068 2018-04-27 07:05

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Su senom svarstyklėm būčiau užfiksavus bent jau 78, pareguliavusi "nulinę padėtį" lollol Echh, dar vis šoke, bet jau nebeimu taip į galvą. Toliau laikysiuos sekmadienį susiplanuoto plano - mažiausiai dvi savaites tvarkingos vakarienės be jokių užkandžiavimų, ir bus rezultatas smile  Iš tikrųjų dabar gailiuosi, kad kai buvau pas savo šeimos gydytoją nepasisvėriau, nors ji siūlė - būtų anksčiau atsivėrusios akys, kad tik apgaudinėju save su tos rankenėlės sukiojimu kasdien ir ieškojimo "tikresnės" nulinės padėties roll


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3069 2018-04-27 08:02

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: netelpu į veidrodį

Visos tos svarstykles rado skirtingai. Kaip laukiausi namie visada daugiau sverdavau nei pas gydytoją,nors mano elektroninės svarstyklės. Tai ir tu gal mažiau sveri,nei jos rodo.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#3070 2018-04-27 09:16

Plepytė
Narys
Registravosi: 2009-08-20
Žinutės: 1220

Re: netelpu į veidrodį

Na, grybavo ar negrybavo senosios, bet pokytį turbut gerai rodė smile Nosį aukščiau smile


Sunkiausias sportinis pratimas - suimti save į rankas
https://swlf.lilyslim.com/42mLp3.png

Neprisijungęs

 

#3071 2018-04-27 16:27

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: netelpu į veidrodį

Aš visai norėčiau pasisverti ant tu kur riebalų, raumenų procentą rodo roll

Neprisijungęs

 

#3072 2018-04-27 18:03

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: netelpu į veidrodį

Oda rašė:

Aš visai norėčiau pasisverti ant tu kur riebalų, raumenų procentą rodo roll

Ir aš norėčiau roll


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#3073 2018-04-27 19:50

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: netelpu į veidrodį

Oda rašė:

Aš visai norėčiau pasisverti ant tu kur riebalų, raumenų procentą rodo roll

Pas Odą riebalų jaučiu nelabai parodytų lol


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#3074 2018-04-27 20:06

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: netelpu į veidrodį

butke rašė:

Oda rašė:

Aš visai norėčiau pasisverti ant tu kur riebalų, raumenų procentą rodo roll

Ir aš norėčiau roll

Tai gi beveik visuose sporto klubuose yra kur taip pasveria, o ir siaip daugelyje privaciu kliniku atlieka kuno analize ....

O siaip jei tik svori, manau tos senovines, polikliniku svarstykles vienos is tiksliausiu,nes elektronines irgi linkusios grybaut

Neprisijungęs

 

#3075 2018-04-27 21:29

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Man dar tikrai nereikia kūno analizuoti, ir taip matosi, kad riebalai ima viršų, o raumenų nerasta lol
Šiandien pavariau su saldainiais.

Penktadienis:

pusryčiai- 1,5 riekės duonos su kanapėmis, philadelphia, par.kalakutienos dešra, grietinietis
užkandis- Pilos jogurtas su bifidobakterijomis 135 gr,  džiov.spanguolės ir razinos, 2 Vilniaus saldainiai
pietūs- salotos ( kiaušinis, tunas al.al., agurkas, pomidoras, pekinas), duonos nedidelis gabaliukas
           saldi vyšnių arbata
užkandis- 6 šok.saldainiai
vakarienė- mocarela, pomidoras, 2 a.š. bazilikų pesto


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3076 2018-04-27 22:05

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: netelpu į veidrodį

Vovere rašė:

butke rašė:

Oda rašė:

Aš visai norėčiau pasisverti ant tu kur riebalų, raumenų procentą rodo roll

Ir aš norėčiau roll

Tai gi beveik visuose sporto klubuose yra kur taip pasveria, o ir siaip daugelyje privaciu kliniku atlieka kuno analize ....

O siaip jei tik svori, manau tos senovines, polikliniku svarstykles vienos is tiksliausiu,nes elektronines irgi linkusios grybaut

Yra ir vaistinėse kai kuriose net, bet prisiruosti reikia smile
Lorjuod, pavarei big_smile

Neprisijungęs

 

#3077 2018-04-28 22:00

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Labas! Ar yra gyvų? Mano visa diena veiksme, rytą skyriau savo hobiui, apėjau keletą piešinių, paskui pasimaliau po bazę, paskui dėl šventos ramybės nuvariau su mažium į traumpunktą. Vakar jis per varžes nesėkmingai krito ant rankos, ir skundėsi, kad labai skaudėjo ir naktį, ir šiandien, vyras bandė numoti ranka, ale tik pasitempė, nieko tokio.. O aš taip nesugebu. Nu ir ką - grįžo vaikinas gipse, visdėlto skilo riešo kaulas. O paskui vyrija patraukė į areną ledo ritulio žiūrėti, o aš su drauge į Raudondvario dvarą kultūrintis. Nu muzika tokia rytietiška buvo lol Tai draugė sakė mintimis Turkijoj atsidūrė, o aš kažkodėl įsivaizdavau dykumą, haremą ir 40 plėšikų  lol

Šeštadienis:

pusryčiai- riekė duonos su kanapėmis, kepenų paštetas 26g, žalias agurkas, grietinietis
vėlyvi pietūs- makaronai su vištiena grietinės- pom.padaže, 200gr; baronka, sausainis, kava su vanil.cukrum
ankstyva vakarienė- 2 kepti kiaušiniai, pomidoras, agurko gabaliukas


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3078 2018-05-01 11:44

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: netelpu į veidrodį

Yra yra big_smile 
Smagus tavo savaitgaliai smile

Neprisijungęs

 

#3079 2018-05-01 14:05

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: netelpu į veidrodį

Labai fainas tavo hobis, as vis stebiu tavo foto...labai grazios...o ir visas savaitgalis puikus, puikiai leidi laika

Neprisijungęs

 

#3080 2018-05-02 08:49

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: netelpu į veidrodį

Sveikutės smile

   Turiningas savaitgalis buvo. Važiavau švęsti tarptautinės šokių dienos į Radviliškį. Pakeliui Burbiškių dvarą aplankėm, Šeduvos malūną, gražus oras buvo, gražūs vaizdai, patiko labai. Patys šokiai prailgo, per mažai pasišokau, per daug pasirodymų buvo, tai į vakarą jau labai namo norėjau.. O kaip tyčia moteriškės, kurios turėjo šampo ar kitokių gėrimų, sumąstė dar grįžtant prie ežeriuko sustoti.. namuose tik po 11 vakaro buvau, o kitą rytą anksti į darbą variau, tai pailsėjau tik vakar, nes pagaliau išsimiegojau, kiek norėjosi. Su alkoholiu visiškai nedraugavau, bet ir su maistu pykstuosi. Sekmadienį išsiderinau su vieno kąsnio užkandukais, ir į vėžes dar negrįžau, vakar išvis palaida bala buvo su saldumynais sad


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson