#1 2009-02-27 11:16

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Mano lieknejimo istorija................

Sveikos merginukes, tas kurios jau apsiprendete laikytis, ir tas kurios jau laikosi nesvarbu kiokios dietos, sveikinu pradejusias sunkia kova su savimi. O toms kurios dar tik ketina ko nors imtis, siulau nelaukti ir skubeti apsispresti, nes pavasaris pats tinkamiausias metas.
Siandien nusprendziau atidaryti savo dienorasti. Todel norincias mane palaikyti, prie manes prisijungti ar mane pakritikuoti, maloniai kvieciu, i savo dienorascio baltuosius lapus. Cia pabandysiu uzsukti kiekviena diena ir papasakoti apie praejusios dienos isgyvenimus ir naujus rezultatus. wink


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#2 2009-02-27 11:18

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

Laikausi Chazano lieknejimo principu. Kodel ne dietos, nes jis pats siu principu dieta nevadina, bet kad mums butu paprasciau as juos vistik vadinsiu dieta, nes bet kokiu atveju kaip ir kiekvienoje dietoje taip ir jo principuose apribojimu yra.
    Taigi  sios dietos pradejau laikytis pries tris menesius. Ne pati nebuciau susapnavusi kad galiu su savimi kovoti. Metus laiko isbandziusi ivairiausias dietas ir netekusi kantrybes ryzausi laikytis L. Chazano istatymu.. Ir mano, bei aplinkiniu nuostabai, sie istatymai veikia, svoris krinta.  Tik si dieta priverte mane nustoti valgyti. Pas si edokrinologa is Liepojos konsultuotis nevazineju, ketinau, labai norejau, taciau susirinkusi ir susisteminusi is interneto visa informacija apie jo metoda, pagailejau pinigu, o perskaiciusi visa VE esanti Natalijos Moguciajos lieknejimo dienorasti, supratau kad Chazanas tik kaip psichologini spaudima palaikanti priemone, na aisku dar ir kaip endokrinologas manau savo pacientus priziuri, ir nors man kartais ir reikalingas psichologinis spaudimas, vis tik emiau ir be jo pabandziau, matau kad veikia. Taigi sutaupytus pinigus galiu isleisti grozio priemonems ar proceduroms.
    Pamatė mane aplinkiniai sulieknejusia pagrazejusia ir kai suzinojo kad dietos padejo tokiu rezultatu pasiekti, tai arba is pavydo arba ne nezinau ko vedini pradejo kalbeti kam  tau to reikia, paziurek i save jau tu kuda mesk tas dietas, tave jau vejas nesioja, tu jau persvieciama... negaliu klausytis zinokit... gryztu paziuriu i veidroti, pamatau save tirai isgrazejusia, bet vis dar stora... ir pagalvoju kad jie visi nusisneka... po to pagalvoju gal jau sergu kokia liga ... gal tikrai as jau lieknute... vienu zodziu sudurina taip zmogu sunervuoja... ir ne nebezinai ka daryti ar nustoti ar dar uzsispyrusiai laikytis tikslo. Taip po truputeli ir tolau nuo savo tikslo, kol buvau visai pamirsusi kad grieztai turiu jo laikytis ir vakarais si bei ta pasalinio vis prisidurdavau prie vakarienes, ar per pietus palepindavau vienokiu ar kitokiu desertu. Todel svoris jau visa menesi sokinejo aukstyn zemyn.  Bet sendien galiu pasigirti, kad bedravimas su jumis nauju veju mano organizmui inese  , nes vos tik aptikusi si foruma pasitaisiau ir jau sekancia diena pasisverusi pamaciau kad  netekau net 1,300 kg., taigi cia totalus vienos dienos rekordas per visa mano dietinimosi istorija. 
    Taigi ir siandien dar nesu patenkita savo svoriu, taciau kaip Chazanas megsta sakyti: „su drabuzias tu jau sexy, bet va nuoga dar stora“. Taip ir man su drabuziais atrodau neblogai, taciau nusirengusi nesu estetiska ir sau patraukli. Todel pakelta galva pamazu, bandydama nesuklupti pusiaukeleje eisiu pirmyn uzsibrezto tikslo link.
    Kazkaip musu Chazaniskojo metodo gretos skurdokos  , matyt visas isgazdina kad reikes palengva judeti i prieki, visos nori greitu, bet alinanciu ir neveiksmingu rezultatu  . Gaila kad musu tiek nedaug. O gal musu daug tik mes pasyvios? Tad mergytes prabuskit juk bendravimas veja pesimizma i sali ir kelia gera nuotaika.   Kelkim Chazaniskojo metodo reitingus  !!!!!!!!!!!!!
    Esu susiteminusi visa si Chazano metoda gal kam nors reikia? Galiu atsiusti. Gal ir jums pravers, ir pades sunkia minute  ?   O beskaitydamos nuspresit ar toliau alinanciom dietom kankinti savo organizma ar save laiminga padaryti.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#3 2009-02-27 11:19

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

Skaudi patirtis:
Grikiu dieta . Jos issilaikiau 7 dienas nukrito 5 kilogramai, jauciausi nelaiminga nes nelabai matesi kad nukrito  , manau tas svorio skirtumas susidare skysciu netekimo saskaita nes gryzo jie taip pat greit kaip ir nukrito  . Pamenu kad grikius butu skaniau valgyti seimynyksciams gamindavau patiekalus su ciasnaku, kad visa virtuve kvepetu ir tada sedu valgyti, kai aplinkui taip kvepedavo tai tie grikiai su kefyru buvo pasakiski  .
Va po Laimos Vaikules jauciausi fantastiskai, atrode kad jau liekna  , kad jau grazi, berods vienu dydziu dzinsus nusipirkau mazesnius. Pirmaji karta jos laikantis per diena nukrisdavo beveik po kilograma o visos dietos metu netekau 7 kg., kitus kartelius nukrisdavo vos po 3-4 kg. Buvau ir seseri ikalbejus su manimi sios dietos laikytis,  ji tik karteli laikesi, veliau kiek besilaikydavo tai tik dvi dienas teistverdavo ir pasiduodavo. Tik gaila po sios dietos irgi svoris lipo atgal, na tik zinoma ne taip staigiai kaip po grikiu, bet vistiek stengiausi karta per menesi jos laikytis kad galeciau tilpti i naujus drabuzelius. Taigi dabar i ryzius net paziureti negaliu  .
Veliau seke Kazkokia Zigzago dieta, jos reikejo laikytis 10 dienu, bet isilaikiusi vos 4 supratau kad cia didziausia nesamone kokia begaletu buti. Tada netekau 2 kg.
Dar veliau bandziau skaiciuoti kolorijas, bet velgi paskaiciavusi savaitele, netekau kantrybes, per daug sudetinga ir ziauriai vargino, nes kiekviena karta valgydama turi sukti galva ka suvalgyti kiek suvalgyti. Vienu zodziu pavargau nuo skaiciu ?.
Paskutinioji kurios emiausi buvo Kopustu sriubos dieta. Na dieta tikrai veiksminga, svoris krito, Per tris dienas praradau 3 kg. O ir sriuba begalo skani, ir galima jos buvo valgyti neribojant kiekio, taciau ketvirta diena man jos jau nesinorejo. Taigi aptikusi Chazaniskuosius metodus ja lengva sirdimi pastumiau i sali.
    Stai tokia mano dietinimosi skaudi patirtis. Na bet norincios savo issirinktuju dietu laikytis, pabandykit, laikykites, nes kol pacios nepabandysit niekas proto ir neikres  .
    Pamenu ir as nieko neklausiau, tiesiog norejau savo kailiu viska isbandyti. Bet gal ir gerai besilaikydama tai vienos tai kitos dietos daug ko ismokau.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#4 2009-02-27 11:20

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

Priemones kurios nuo manes baido sausainiukus :
    Jei matau kad silpstu, kad traukia koks sausainiukas, tai paskaitineju L.Chazano citatas. Arba labai greitai isiverdu dideli puoda kavos ar arbatos isgeriu, skrandis prisipildo ir noras smaliziauti praeina. Kartais pakanka tik vandens. Bet pastaruoju metu kai nukrito tiek svorio, kazkaip drebuliukas krecia ir vesoka darosi, todel arbata man tinkamesne uz vandeni. O jau kai visai saltis purto tai nulekiu i soliariuma, arba i Chazano rekomenduota vonia ikrentu, taip ir isigelbeju ir nuo salcio ir nuo netinkamu noru  .
    Taip pat kad nevarstyciau saldytuvo be reikalo, esu ant jo uzsiklijavusi  savo storos ir salia (vis keiciu naujomis) lieknejancios nuotraukas. Kai uzsimanau ko nors uzkrimsti, akys savaime neprasytos nori pasigereti rezultatais, o besigerint ir apetitas prapuola, o jei neprapuola tai rankos nebekyla paimti ne vieno papildomo kasnio, nes zinau kad bus sugadintas grozis kurio taip sunkiai siekiau.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#5 2009-02-27 12:41

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Mano lieknejimo istorija................

sveikutė smile niekur nerandu tavo ūgio, praskaičiau gal?

Neprisijungęs

 

#6 2009-02-27 12:57

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

Ne nepraskaitei as jo nerasiau mano ugis 167 cm


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#7 2009-02-27 13:35

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

Nesu kaip daugelis jusu jauna mergaiciuke "ziedo pumpurelis", (as budama jauna neturejau problemu su antsvoriu), o esu jau i trecia desimti ikopusi moteris "isiskleides ziedelis", taigi esu ka tik prazydusi.

Paskutinis taisė Vasaryte (2009-03-10 14:40)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#8 2009-02-27 14:06

renana
Narys
Registravosi: 2009-02-19
Žinutės: 1028

Re: Mano lieknejimo istorija................

Vasaryte rašė:

kaip Chazanas megsta sakyti: „su drabuzias tu jau sexy, bet va nuoga dar stora“.

cia tai gerai pasakyta, liuks lol

vasaryte, as, manau irgi greitu laiku prisijungsiu prie chazano burelio big_smile
man patinka jo principai, o man kaip tik ir reikia ISMOKTI valgyt.
tik vienas dalykas nerima kelia: as visada valgau 4 kart per diena, mazomis porcijomis, jei tik koks drambliadienis neprasideda. o dabar galvoju, kaip valgyt tik tris kartus? ir dar kas 5valandas. ar nejauti tu pati del tokio reto valgymo  kazkokio diskomforto?


http://sddf.lilyslim.com/Ldgzp3.png

Neprisijungęs

 

#9 2009-02-27 14:25

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

Baik tu Renana, pirmas 4 dienas buvo siek tiek nesmagu nes budavau pripratus valgyti tada kai uzsimanau o ne tada kai reiketu, siandien visiskai noras neatsiranda, organizmas jau kaip laikrodukas tikslai pats pasako kad jau laikas, karta vos nepramigau papusryciauti bet skrandis taip uzbliove kad pasakoti smulkai manau nereikia  smile. Penktadieniais man buna varskiadieniai, visa maisto kieki reikia suvalgyti per 5 kartus, bet as varske su medumi kefyru ir riesutais vistiek isidalinu i tris dalis ir valgau nustatytu laiku o obuolius i tarpelius ikisu, kartais net pamirstu juos suvalgyti  ir tik ryte teprisimenu smile kad obuoliuku tai ir nepajudinau smile. Uztikrintai sakau kad rezimas virsune paeme smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#10 2009-02-27 14:28

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Mano lieknejimo istorija................

geras smile kokia išsami istorija. Na, apie Chazaną esu daug skaičius, kažkada kelios moterytės čia laikėsi jo principų.. Na, aš nebandyčiau. Per daug ten ribojimų yra. O tu, matau, stipri. Pagarba wink ir daug jau pasiekei. Šitas dalykas tikrai puikus smile

Neprisijungęs

 

#11 2009-02-27 14:34

Talija20
Narys
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 229

Re: Mano lieknejimo istorija................

as pati stengiuos valgyt kas 5h ir man pwz gerai smile atpranti nuo uzkandziavimu,nes man asmeniskai cia obuoli sukriauzi po pusvalandzio dar kazko nori... o kai pavalgai-ir privalgai normaliai|(bet nepersivalgai) tas 5h istveriu lengvai kartais net arbatos nesinori.


o tas pasakymas geras

Kodas:

kaip Chazanas megsta sakyti: „su drabuzias tu jau sexy, bet va nuoga dar stora“.

va butent as taip jauciuos... man 5kg tikrai dar reik numest.


http://www.ketoforum.de/diet-ticker/pic/weight_loss/55439/.png

Neprisijungęs

 

#12 2009-02-27 14:57

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

vasaryte, as, manau irgi greitu laiku prisijungsiu prie chazano burelio

Junkis junkis, laukiu laukiu, ir linkiu kuo greiciau, nera taip sunku kaip atrodo, kad suprastum kad tikrai nesunku reikia pabandyti, nors kaip sakoma kiek zmoniu tiek nuomoniu, kai kurioms sedint prie bedro vakarienes stalo ir valgant savo misrainyte kaupiasi didelis gumulas gerkleje, ir verkti norisi, nes kiti valgo keptus sonkauliukus su troskintais kopustais. Na o man tokios vakarienes sentimentu juokiu nedaro. Nesu is sesliuju megstu vakarelius ir kuo puikiausiai atsilaikau as toms pagundoms. Paskutiniu metu i tokias replikas kaip : " vargsiuke tu, ar dar ilgai save taip kankinsi, kaip man taves gaila", zinot ka isreziu, kartais net su pasaipa, as jiems sakau: durnumo man ir be alkoholio pakanka, o va del mano stiprios valios jus turetumete manimi didziuotis ir man pavydeti tokios istvermes tongue


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#13 2009-02-27 15:49

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

Pradedancioms wink. Siandien aptarsiu esmines Chazaniskojo metodo taisykles, kuriu nevalia pazeisti, beje nesuklyskit cia tik mano patirtis, o ne irodyti faktai, kas gali zinoti gal jums bus kitaip roll.
Pirma, maitintis tik tris kartus per dieną griežtai nustatytomis porcijomis ir griežtai nustatytu laiku. (pasirenkamas pusryčių laikas nuo 9 iki 11 val., pietų laikas - prie pusryčių pridėjus 5 val., vakarienė - prie pietų pridėjus 5,5 val.);

Na beveik visada sekasi islaikyti 5 valandu tarpa, zinoma kartais aplinkybes privercia paveluoti, bet del to nesuku sau galvos, tada pavalgau kada iseina, o sekanti valgyma neatidedu o valgau kaip visada nustatytu metu. Svoris del to nenustojo kristi.

Antra, - griežtai draudžiama užkandžiauti tarp valgymų, bet kuris atsitiktinis užkandis sustabdo prasidėjusį lieknėjimą mažiausiai mėnesiui. L. Chazanas aiškina, kad tarp pusryčių, pietų ir vakarienės negalima į burną įsidėti net tualetinio popieriaus gabalėlio. Mat jam virškinti organizmas tuoj pat pabus ir prasidėjusios medžiagų apykaitos jau nebus įmanoma sustabdyti.

Lieknejimo menesiui tikrai nesustabdo o tik pristabdo dviems trimsdienoms, zinoma jeigu tas uzkandziavimas nera vienas is drambliadieniu 

Trečia, nevartoti alkoholio, negalima vartoti cukraus bei jo pakaitalų (pavyzdžiui, fruktozės), mažiau į patiekalus dėti druskos.

Jau 5 metai kaip druska riboju todel jos mazinti ir nereikejo, alkoholio nedidelis kiekis kaip ir uzkandziu svorio kritima pristabdo 2-3 dienoms.

Ketvirta, vieną kartą per savaitę skelbiamas vadinamasis pasninkas. Dieną kiekvienas gali pasirinkti individualiai.

Man varskiadienis penktadieniais, kad neiskrypciau is valgymu 3 kartus per diena, varske su priedais suvalgau ne per 5 o per tris kartus, va tik jei nepamirstu i tarpelius ikisu po obuoliuka, zinoma jei nepamirstu juos isvis suvalgyti.

Penkta, kiekvieną dieną po 15 minučių reikia masažuoti savo kūną. Šiam tikslui reikės paprasto ir nebrangaus masažuoklio su mediniais rutuliukais. Anot L. Chazano, kiekvieną dieną atliekamas masažas papildomai nutirpdo 90 g svorio: "Paskaičiuok, per 30 dienų susidaro 2,7 kilogramo.

Sventa teisybe, mano problemine vieta buvo slaunys ir prie keliu esanti riebalu sankaupa svoris krizdavo nuo visur tik ne nuo cia. Sijona trumpa uzsimesti man buvo tabu. Bet dabar vasaros laukiu, noriu visiems parodyt savo grazias kojytes.  Nusipirkau as medinius rutuliukais Ystke kainavo beveik 4 litus, dar nusipirkau gelio nuo celiulito, juo isitepiau ir kibau i darba masazavau stipriausiai butent problemiskiausias kuno vietas. Ir stai siandien -3 cm nuo keliu ir -5 cm nuo slaunies storiausioje vietoje. O dar kur vasara... kad ir pradžioje melyniu atsirazdavo vistiek nenustojau ir manau pasiekusi savo užsibrezta tiksla nenustosiu, kad koks celiulitas neketintu sugryzti. Taigi net nereikia tu brangiu vakuminio masazo proceduru, uzteko gelio uz 20 Lt ir rutuliuku uz 4 Lt. Jei labai pavargstu tai leidziu sau pailseti pora dieneliu  ir vel kimbu i darba.

Šešta, du kartus per savaitę reikia pasinerti į pušų ekstrakto ir mirusios jūros druskos vonias. Šios procedūros būtinos tonizuoti ir stangrinti odą.

Taip pat sventa teisybe, esu pastebejusi kad po siu voniu , bunu netekusi daugiau svorio. Beje tik nesumaisykit nenusipirkit paprastos juros druskos, Mirusios juros druska as aptikau tik vaistinese. Beje spygliuociu ekstrakto Chazanas rekomenduoja pilti i vonia du kartus daugiau nei skelbia etikete .

Septinta, - bent kartą per mėnesį apsilankyti grožio salone ir pasirūpinti manikiūru, pedikiūru, plaukais, veido oda. Beje, pirmuosius kelis lieknėjimo mėnesius galima atlikti tik veido valymo procedūras. Veido masažas - nerekomenduojamas.

Na cia kiek kuri ir ko gali sau leisti

Aštunta, - būtina kasdien užsirašyti, ką suvalgei ir kiek išgėrei.

Nerasau kiek suvalgiau kiek isgeriau, tiesiog pasidariau lenteles forma, kurioje pasizymiu tik pagrindini pietu patiekala, menulio faze, svorio pokycius, kad pati galeciau kontroliuoti kada svoris sparciau kada leciau krinta.

Devinta esminių maisto ruošimo taisyklių sako, kad tai gali daryti tik tu pati. Niekas kitas - nei mama, nei vyras, nei koks nors kavinės virėjas negali tau net sumuštinio sutepti.

Visiskas blefas, daznai misraines man vyras pagamina, o jei pietu neiseina valgyti namuose, tai valgau kavineje, bet valgau tik tai kas leidziama ta diena ir jokiu isimciu. Kavineje porciju dydi is akies nuspeju ar man pakaks ar bus per daug. Bet leksteje beveik visada palieku visko nesuvalgiusi. Paprastai kavineje kepsniai buna su kosemis, as padaveja perspeju kad kose mano leksteje  nesivaidentu. Taigi kol kas dar ne karto, po kavineje valgytu pietu svoris nebuvo soktelejes atgal. 

Desimta, reguliarei svertis, bei matuoti apimtis. L. Chazanas apimtis matuoja tampriai suverždamas.

Sveriuosi kas ryta po rytinio organizmo apsivalymo beveik tuo paciu metu ir visada pries pusrycius, kai burnoje nei laselio vandens nebuvo atsidure. O apimtis matuoju  kai  pati save noriu nudziuginti rezultaitais big_smile.

Taip pat Chazanas sako kad metant svorį, negalima sportuoti, reikia vengti didelių fizinių krūvių. Nerekomenduojama kaitintis pirtyse. Visa tai svarbu todėl, kad organizmui netektų papildomai stresuoti.

Na gal ir nepatartina, jeigu iki dietos nesi sportavusi, bet kadangi as reguliarei sportavau iki dietos, tad ne nesusimastydama nusizengiau siai taisyklei, nes ziauriai nesinori aptingti cool.

Paskutinis taisė Vasaryte (2009-03-10 15:04)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#14 2009-02-27 16:04

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

rutuliukas rašė:

geras smile kokia išsami istorija. Na, apie Chazaną esu daug skaičius, kažkada kelios moterytės čia laikėsi jo principų.. Na, aš nebandyčiau. Per daug ten ribojimų yra. O tu, matau, stipri. Pagarba wink ir daug jau pasiekei. Šitas dalykas tikrai puikus smile

Aciu tau ir visoms kitoms uz palaikyma smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#15 2009-02-27 16:13

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

Pamirsau pati svarbiausia dalyka kuri zadejau aptarti kiekviena diena, tai mano praejusios dienos nuodemes, isbandymai ir pasikeitimai.
Taigi vakar pusryciams valgiau namuose sumustini su rukytu suriu ir zalios arbatos puodeli, pietums kavineje valgiau maltinukus su darzovemis isgeriau puse stiklines svieziu morku sulciu ir sugriauziau savo atsinesta is namu obuoli, vakarienei raudona misraine, sauksta tuno su aliejumi, duonytes ir stikline kefyro. zinoma per diena geriau kavytes, viena kita puodeli arbatos ir vandens. Pagundu buvo, nes vakare vyras gryzo is Maximos nesinas dviem maisais visokiausiu skanumynu, vaikuciai aplink kojas zyliojo juos gruazdami, o as buvau nepalenkiama, ir tie kipsiukai kurie sedejo man ant peties ragindami paragauti tai to tai ano, manes nesugunde smile. Taigi  siandien ryte buvo -400 g.
Valio...
Siandien stai tiek norejau pasipasakoti jums  mergytes ir mano mielasis dienorasti smile.
Atsisveikinu iki pirmadienio, nes akytems savaidgali tabu ziureti i kompa cia ne Chazaniskasis o mano istatymas smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#16 2009-02-27 23:04

renana
Narys
Registravosi: 2009-02-19
Žinutės: 1028

Re: Mano lieknejimo istorija................

Vasaryte, saunuole tu uz savo valia, uzsispyrima ir tikslo siekima! cia tavo  jega! big_smile
linkiu gerai praleisti savaitgali ir nekreipti demesio i zmones, kurie "rupinasi", kad jau pakankamai sulieknejai. is pavydo jie cia! o ir atkirti jiems sugalvojai tobula, liuks big_smile

sekmes tau ir gero svorio wink smile


http://sddf.lilyslim.com/Ldgzp3.png

Neprisijungęs

 

#17 2009-02-27 23:44

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Mano lieknejimo istorija................

šauniai tu čia. Ir dėl ilsėjimosi nuo ekrano.

Sėkmės ir iki wink

Neprisijungęs

 

#18 2009-03-02 12:19

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

Siandien pirmadienis, pati blogiausia savaites diena, nes ji po  savaitgalio. Savaitgalius dievinu. Nors mieste, jau ne itin patraukliai atrodo sniegas , taciau surizikavome ir si savaitgali su seima buvom  slidineti. Negalejau patiketi kad  uzmiestyje vis dar baltas rojus smile. Bet kaip sakoma cia ne apie tai reikia kalbeti. Pries sedant rasyti dienorasti, galvoje sukosi daugybe klausimu i kuriuos atsakymus reiketu siandien pateikti. Bet vos uzsikrove sis baneris viskas kazkur dingo, galva liko tuscia kaip pastaruoju metu ir mano puodai sriubai smile.
Na bet niekis gal dienos begyje pavyks ka nors idomaus jums parasyti. O dabar tiesiog pakalbesiu apie savo pasiekimus, isbandymus ir nuodemes smile.
Penkias dieneles atsilaikiusi pagundoms, neimetusi ne vieno pasalinio kasnio i skrandi, sestadieni emiau ir nusizengiau antrajai taisyklei. Mano mazaja dukryte matyt saldusis kipselis vis gunde, kol ji netsispyre ir pribegusi sugrudo man i burna grybuka. O as visai uzsimirsusi emiau ir ji suvalgiau.  Man pyrageliai, vafliukai, grybukai, sausainiukai ir visokios kitokios miltines saldzios siuksles taip patinka, jog tikriausiai vos skanestui palietus gomuri nesuvaldomai isijungia kramtymo refleksas smile. Veliau zinoma grauziausi kad pati sau buvau prizadejus si syk neparpulti ir atsilaikyti iki finiso tiesiosios.  Na bet kaip jau atsitiko, taip atsitiko, vienas grybukas tai dar ne pasaulio pabaiga, juk svorio nepriaugau, zinoma gal jo buciau netekusi daugiau, bet as juk niekur neskubu, todel del to nustojau save grauzti smile.
Taigi savaites pradzioje zaibisku greiciu  krites svoris savaites pabaigoje suletejo. Praeita pirmadieni sveriau 62,5 kg. - siandien sveriau 59,6 = savaites praradimai -2,9 kg. dalinam is 7 dienu = taigi dienos vidurkis daugiau nei 400 g.
Taigi valio labai geri rezultatai. lol


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

#19 2009-03-02 12:32

edituska
Narys
Registravosi: 2008-04-06
Žinutės: 11886

Re: Mano lieknejimo istorija................

Vasaryte ar galetum pateikti savo dienos meniu pavyzdi? smile susidomejau ta chazano dieta ir noreciau suzinoti kaip atrodo meniu smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank8.gif_bf_60_cu_59_ta_54_t_v_text_Dar.gif

Neprisijungęs

 

#20 2009-03-02 13:09

Vasaryte
Narys
Registravosi: 2009-02-23
Žinutės: 602

Re: Mano lieknejimo istorija................

edituska
Rytais reikia valgyti sumustini pasirinktinai su suriu arba mesa. Jei buna surio rytas tai as valgau bet koki suri,  kartais valgau ir tepama ir paprasta varskes suri. Duona pusryciams taip pat tinka bet kokia, kokia megsti, as dazniausiai valgau juoda progine duona,  taip pat galima sviesto, bet sviesto as nemegstu taigi jo netepu visai ir zinoma arbatos puodelis (be cukraus).
Jei desros rytas, tai valgau arba liezuvio suktini, arba vytinta desra, arba koki nors kumpi, zodziu bet ka mesisko ka megstu.
kai po varskiadienio buna kiausiniu rytas , o juos galima valgyti tik su arbata be duonos ir be jokiu majonezu tai kiausinius arba kietai isiverdu arba kepu kiausiniene su ziupsneliu zalumynu ir trupineliu druskos, zinoma be aliejaus.
Pietums Jei zuvies diena ruosiu pati arba valgau kavineje, bet kokia bet kaip pagaminta, valgau ikepta tesloje, kepta ant groteliu, troskinta su morkomis, virta, stengiuosi visada valgtyti vis kitokia kad neatsibostu.
Jei mesos diena, velgi valgau ir cipelinus, ir kibinus, ir ivairius kepsnius, ir netgi kartais sau leidziu vedarus... bet tai tik svenciu dienomis, nes svarbiausia kiekis o ne tai ka suvalgiai. Prie mesos patiekalo valgau darzoves dazniausiai sviezias su slakeliu alyvu aliejaus, bet kartais neatsisakau ir troskintu morkyciu ar ziedinio kopusto. Geriu tik naturalias sultis ir desertui sviezius vaisius (arba obuoli, arba apelsina arba mandarinus, beveik visus tik nesirenku bananu nes jie labai saldus ir krakmolingi ir vynuogiu nes jos isvis beprotiskai saldzios ir ju galima vos 5-6 uogeles.
Vakarienei viskas paprasta viena diena balta misraine kita diena raudona, i balta misraine  ipjaustau mesos, vel gi  tinka bet kokia kokia megstu, o raudona valgau su sprotais, tunu, kartais su skumbre ar krevetem.

Paskutinis taisė Vasaryte (2009-03-20 13:14)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris3-9966CC.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_70_cu_56_ta_56_t_v_text_Startas+2008.11.22+-+Finisas+2009.04.01++++++++++++++++++++.gif

Norintis pasiekti tikslą ieško sprendimų ir metodų, o nenorintis - priežasčių ir pasiteisinimų.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson