Dietos A-Ž      

Antistresinė dieta

Skaityti komentarus (42)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Tai viena žinomiausių dietų, tinkamų naudoti namų sąlygomis. Jos trukmė – 18 dienų. Šioje dietoje pusryčiai susideda iš pusės greipfruto ir puodelio arbatos (be cukraus) arba visai nėra valgomi. Po savaitės valgiaraštis yra kartojamas – ir taip 18 dienų.

 

Dienos

Pietūs

Vakarienė

Pirmoji

1 kiaušinis, 1 pomidoras, stiklinė erškėtuogių nuoviro.

1 kiaušinis, žaliosios salotos, 1 greipfrutas.

Antroji

1 kiaušinis, 1 greipfrutas, stiklinė erškėtuogių nuoviro.

Ant grotelių (be riebalų) kepta jautienos mėsa, agurkas, stiklinė erškėtuogių nuoviro.

Trečioji

1 kiaušinis, 1 pomidoras, troškinti špinatai

Ant grotelių (be riebalų) kepta mėsa, agurkas, stiklinė erškėtuogių nuoviro.

Ketvirtoji

Žaliosios salotos, stiklinė erškėtuogių nuoviro, 1 greipfrutas.

1 kiaušinis, varškė, troškintos salotos, špinatai, žalioji arbata.

Penktoji

1 kiaušinis, troškinti špinatai, stiklinė erškėtuogių nuoviro.

Ant grotelių (be riebalų) kepta neriebi gėlavandenė žuvis, , žaliosios salotos, stiklinė erškėtuogių nuoviro.

Šeštoji

Obuolių, apelsinų, greipfrutų salotos.

Ant grotelių (be riebalų) kepta jautiena, agurkas, žalioji arbata.

Septintoji

Daržovių sriuba, ant grotelių kepta višta, žalioji arbata, apelsinas.

Vaisių salotos

 

   
  Straipsnio komentarai (42)
daugiau
2014-04-28 18:25
Vanessa
Deshta ta bej nje pytje. Pse un as pemet e perimet nuk po i porderi po nuk e di pse po shtoj kg. edhe qito dit nuk po i konsumoj as pem dhe pernime , e miellrat e yndyrnat hiq aspak. sepse un po du me humb kg. por spo ka efekt :S;S.. t"gjitha shpresat po mhumben kshtu. A kishit mundur mem kshillu diqka. peer me humb kg per 2 jav t"pakten njoh 5 kg.. por jo ne ket menyren ktu qe e keni shkruajtur.Dhe qa mendoni a mundem me humb kg per 2 jav nese nuk konsumoj asgje as peme dhe perime por vetem kafe. dhe duke per ushtrime fizike ? Sepse me ka ber kompleks ne kok Dieta. po nuk po arrij sukses.:S:S
2014-04-28 18:05
Jose
Pershendetje Ylli!Ju kuptoj drjete per problemin qe keni. Se shpejti do te publikoj nje diete qe mund te te vije me ne ndihme qe ka te beje me ngrenien e ushqimit te njejte gjate gjithe dites ne sasine qe ti deshiron dhe mund te biesh me shume kg se me kete diete.. Njoh dike qe e beri deri ne fund( pasi eshte rreth 20 dite) dhe qe peshonte vertet shume dhe mundi te binte mbi 12kg, pasi e beri dy here rresht. Gjithsesi kur ta publikoj (SE SHPEJTI)do te maresh vesh per detajet. Nderkohe mund te te them qe jam shume dakort me Saren pasi duhet te fillosh te ecesh. te njejten gje po bej personalisht. Ec ne darke ose ne megjes kur ke mundesi, vetem ec.
2013-01-27 05:37
misplu
saseFZ <a href="http://ehtipsbhedgw.com/">ehtipsbhedgw</a>
2013-01-25 12:39
bqhtcjkkwsk
MsThJR <a href="http://akfytaeewcbm.com/">akfytaeewcbm</a>
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (31)

Mėta — aukso vertės augalėlis (54)

Bananus reikia valgyti kasdien (40)

Prancūziška dieta (112)

Dieta pagal temperamentą (42)

Daugiau sveikatos kasdien (85)