Dietos A-Ž      

Antistresinė dieta

Straipsnio komentarų skaičius: 42

Puslapiai: 1 2 3 4 5  [Kitas]


Rūšiavimas: Ankstesni Naujausi

Vanessa, 2014-04-28 18:25
Deshta ta bej nje pytje. Pse un as pemet e perimet nuk po i porderi po nuk e di pse po shtoj kg. edhe qito dit nuk po i konsumoj as pem dhe pernime , e miellrat e yndyrnat hiq aspak. sepse un po du me humb kg. por spo ka efekt :S;S.. t"gjitha shpresat po mhumben kshtu. A kishit mundur mem kshillu diqka. peer me humb kg per 2 jav t"pakten njoh 5 kg.. por jo ne ket menyren ktu qe e keni shkruajtur.Dhe qa mendoni a mundem me humb kg per 2 jav nese nuk konsumoj asgje as peme dhe perime por vetem kafe. dhe duke per ushtrime fizike ? Sepse me ka ber kompleks ne kok Dieta. po nuk po arrij sukses.:S:S


Jose, 2014-04-28 18:05
Pershendetje Ylli!Ju kuptoj drjete per problemin qe keni. Se shpejti do te publikoj nje diete qe mund te te vije me ne ndihme qe ka te beje me ngrenien e ushqimit te njejte gjate gjithe dites ne sasine qe ti deshiron dhe mund te biesh me shume kg se me kete diete.. Njoh dike qe e beri deri ne fund( pasi eshte rreth 20 dite) dhe qe peshonte vertet shume dhe mundi te binte mbi 12kg, pasi e beri dy here rresht. Gjithsesi kur ta publikoj (SE SHPEJTI)do te maresh vesh per detajet. Nderkohe mund te te them qe jam shume dakort me Saren pasi duhet te fillosh te ecesh. te njejten gje po bej personalisht. Ec ne darke ose ne megjes kur ke mundesi, vetem ec.


misplu, 2013-01-27 05:37
saseFZ <a href="http://ehtipsbhedgw.com/">ehtipsbhedgw</a>


bqhtcjkkwsk, 2013-01-25 12:39
MsThJR <a href="http://akfytaeewcbm.com/">akfytaeewcbm</a>


gfsdpadp, 2013-01-25 06:58
MQF2S2 , [url=http://blzunxcnhdpw.com/]blzunxcnhdpw[/url], [link=http://scfxpglmbcmi.com/]scfxpglmbcmi[/link], http://sbypujsgrgzb.com/


Kenji, 2013-01-24 14:36
AKAIK you"ve got the ansewr in one!


jcrvno, 2013-01-24 03:14
MsWYft <a href="http://xtsgggaxwdfz.com/">xtsgggaxwdfz</a>


bxrfedczpy, 2013-01-23 15:42
Yas2fq , [url=http://tdshqswgoppw.com/]tdshqswgoppw[/url], [link=http://ltpnllmkhune.com/]ltpnllmkhune[/link], http://jyceetlfabcl.com/


wazdam, 2013-01-22 12:57
S2aB2q <a href="http://ilpumflcuukk.com/">ilpumflcuukk</a>


Geh, 2013-01-22 06:59
Na ėsmė tame, kad kai kuriems žmonėms gilės gali būti nuoigndos, na ne visai nuoigndos, bet greičiau nevirškinamos (greit išeina atgal ). Žmonėms su sutrikusiu metabolizmu. Priklausomai nuo rūšies ir kitų gamtos sąlygų įtakos, gilėse būna daugiau ar mažiau taninų. Kaip ir normaliame gerame vyne yra taninų. Jei taninų daug gilė būna ypač karti, kitu atveju kai taninų mažai visai padoraus skonio. Bloguoju atveju jei bijote jas valgyti darykite kaip senovės graikai pamirkykite vandenyje kokia parą ir kartumas kartu su taninais dings . O šiaip sukt galvos manau dėl to nereiktų svarbiausia kaip ir visur vartoti su saiku

Puslapiai: 1 2 3 4 5  [Kitas]


VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas: