Badavimas      

Bananų dieta (9290)
Bananų dieta tiks tiems, kurie turi žarnyno problemų, sergantiems tokiomis ligomis, kuomet atsiranda kūno pabrinkimai.

Česnakai, žuvis, špinatai padės susidoroti su stresu (2879)
Ruduo – permainų, depresijos, nerimo metas. Kovokite su tuo ne tik vaistais, bet ir sveiku maistu. Iš depresijos gniaužtų padės išsivaduoti tam tikri produktai, kuriuos jums ir aprašysime šiame straipsnyje.

Kas veiksminga ir kas ne, lieknėjant... (206)
Nenorintiems savęs kankinti įvairiausiomis dietomis dėl kelių nereikalingų kilogramų į pagalbą tenka pasitelkti įvairiausias gudrybes. Tačiau, kai kurios jų yra tik mitai ir neatneša jokios naudos. Tad, kas veiksminga, o kas ne?

Kaip atlikti 3, 7 ir 10 dienų badavimą! (37)
Badaujant 3 dienas, turite turėti galimybę ilsėtis tuo metu, kai nuodai išeina iš organizmo. Tuomet galite blogai pasijausti, turėtumėte atsigulti ir atsipalaiduoti tol, kol nuodai nebus išvesti. Jūs neturėtumėte skaityti, žiūrėti televizorių,, klausytis radijo, būti žmonių kompanijoje. Būkite visai atsiskyręs. Šis negalavimo periodas praeis, kai tik nuodai bus išvesti per Jūsų inkstus. Nesakau, kad turite palikti namus, tačiau jei yra galimybė nueiti į nuošalią vietą bei badauti vienas gryname ore – pasieksite geriausius rezultatus!

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (28)
Esate girdėjusios apie galimybę sulieknėti, geriant arbatą? Šį būdą išbandė daugelis sėdimą darbą dirbančių žmonių. Visą dieną sėdint ofise, gurkšnoti arbatėlę be jokių užkandžių — puikus pasirinkimas. Ir gera dieta. ;)

Viena diena – minus vienas kilogramas (24)
Ryžių dieta gerai žinoma nuo seno. Juk ryžiai – puikus antioksidantas, puikiai valo organizmą ir degina riebalus.

Svorio metimas ir 12 jį paspartinančių triukų (23)
Štai 12 išbandytų gudrybių, kurios TIKRAI padės atsikratyti per žiemą prisikaupusio svorio greičiau. Net ir be specialios dietos ar alinančių treniruočių jie veiksmingi! Nors, aišku, geriausia derinti viską iš karto.

Efektyvus lieknėjimo receptas (22)
Mėgsti kvapųjį cinamoną, medų ir gardžias arbatas? Šis gardus arbatos receptas ne tik sušildys šaltą dieną, bet ir padailins kūno linijas.

Gydomasis badavimas (17)
Natūralaus maisto, turinčio didelį kiekį energijos, saulės šviesos, vartojimas atkuria Jūsų jėgas. Šias jėgas slėgdavo jau yrančios medžiagos, susikaupusios mūsų organizme.

Atsargiai! Badavimas gali priauginti daugiau kilogramų (12)
Dauguma norinčių kovoti su antsvoriu pradeda badauti ir tokiu būdu tikisi kuo greičiau numesti svorio. Tačiau būkite budrūs – badavimas gali jums padėti priaugti svorio.

8 mitai apie kalorijų deginimą (11)
Kai kurie produktai turi neigiamų kalorijų. Jei treniruositės tuščiu skrandžiu – svoris kris greičiau. Šie ir panašūs mitai, užuot atvedę į lieknesnį gyvenimą, daugelį moterų palieka prie suskilusios geldos. Ar bent jau pareikalauja beprasmiškų pastangų, kurios nė per nago juodymą nepaspartina svorio kritimo.

Organizmas į dietas reaguoja kaip į badmetį (10)
Kasmet vis daugiau žmonių susiduria su antsvorio problema. Kovodami su antsvoriu daugelis susižavi dietomis, jų žadamu greitu rezultatu, kuriam nereikia didelių pastangų, tačiau retai susimąstoma apie dietų keliamą pavojų...

Galimos komplikacijos laikantis ilgalaikio badavimo (10)
Sąmonės netekimas, širdies ritmo sutrikimas, traukulių sindromas ir kt.

Badavimo tikslai ir priežastys (8)
Vieniems būtina badauti, kad atrodytų jaunesni, kitiems – kad taptų fiziškai ir protiškai lankstesniais, nuramintų nervus, mestų rūkyti, gerti arba vartoti narkotikus.

Liekna iki Naujųjų metų (7)
ki Naujųjų metų liko kaip tik mėnuo! Pats laikas susirasti efektingą dietą ir pradėti lieknėti! Juk tu nori pasipuošti išsvajotąja suknele ir Naujųjų naktį tapti deive? Eli.lt skuba tau į pagalbą! Ar pasiruošusi?

Patarimai badaujantiems (7)
Žolės – imbieras ir raudonieji pipirai, šildančio ir tiesioginio efekto dėka gali neutralizuoti toksinus ir raminti stresus

Baigiame 7 ir 10 dienų badavimą pagal Bregą (6)
Septynių dienų badavimo metu Jūsų skrandis ir visas žarnyno traktas susitraukia, o kai ateina laikas nutraukti badavimą, reikia elgtis tokiu būdu.

Kai nepaliaujamai didėja apetitas... (5)
Vos papietavai ir vėl nori valgyti? Negali nė pusvalandžio iškęsti be saldumynų ir kitų kaloringų užkandžių? Šią opią situaciją, kurios pasėkmės – per maži džinsai ir keli balionai ant pilvo gali padėti išspręsti tinkamai pasirinkta mityba.

Kaip palaikyti optimalų kūno svorį? (4)
Jei nusprendėte sumažinti kūno svorį, turite įvertinti dvi sau iškeltas užduotis. Neretai dietų, sporto, įvairių lieknėjimo preparatų griebiamasi tuomet, kai imama kritiškai vertinti savo išvaizdą. Skirtingi metodai, padedantys sumažinti svorį, gali būti labai naudingi ne tik fizinei, bet ir bendrai sveikatai. Tinkama mityba ir subalansuotas skysčių vartojimas – žmogui lengviausiai prieinamos priemonės, itin svarbūs kūno svorio ir geros savijautos šaltiniai.

Nori sulieknėti? Motyvuok save! (4)
Kas sunkiausia laikantis dietos? Žinoma, kad pradėti jos laikytis. Dažniausiai mums nepavyksta sulieknėti dėl motyvacijos stokos.

Puslapiai: 1 2 3  [Kitas]