Naujienos      
2007-07-09

Efektyviausia – vaisių ir daržovių dieta

Skaityti komentarus (1)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Daugelis moterų, trokštančių idealios figūros, kasdien skrupulingai skaičiuoja kalorijas užuot atidžiau rinkusios suvartojamus maisto produktus.

Tuo tarpu mokslininkai tvirtina, kad daug lengviau kontroliuoti ne suvartojamų kalorijų ir riebalų kiekį, o būtent suvartojamus maisto produktus, kadangi valgis, kuris pasotina organizmą ir neapkrauna jo papildomomis kalorijomis – geriausias pagalbininkas kovojant su viršsvoriu.

Taigi moterys, kurios ne tik skaičiuoja, kiek kalorijų suvartoja, bet ir renkasi tuos produktus, kurie leidžia valgyti daug ir jaustis sočiai, efektyviau meta svorį ir šiuo periodu išlaiko geresnę nuotaiką bei savijautą, kadangi nejaučia kankinančio alkio.

O kokie produktai tai garantuoja? Be abejo, visų pirma – vaisiai ir daržovės!

Šią nuostatą dar kartą patvirtina neseniai atliktas mokslinis dviejų dietų – vaisių ir daržovių bei sumažinto kaloringumo – palyginimas. Atliekant tyrimą dalyvavo 97 viršsvorio turinčios ir sulieknėti norinčios moterys. Jos padalintos į  2 grupes. Vienai grupei skirta daržovių ir vaisių dieta, kitai – suvartojamas kalorijas ribojanti dieta. Po 12 mėn. palyginti moterų pasiekti svorio metimo rezultatai. Vidutinis pirmosios grupės moterų sulieknėjimo vidurkis – 8 kg, o antrosios – 6,5 kg. Taigi rezultatas akivaizdus: norint sulieknėti visai nebūtina atidžiai skaičiuoti kiekvieną kaloriją ar į organizmą patenkančių riebalų gramą. Galima paprasčiausiai apsiriboti tuo, kad valgiaraščio pagrindą sudarytų mažai kalorijų turintis maistas.

   
  (1)
daugiau
2017-07-10 22:33
Michaelcap
wh0cd298827 <a href=http://buyaugmentin.us.org/>helpful hints</a>
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susijos naujienos  

Antibiotikų vartojimas gali lemti nutukimą (0)

Lietuvos vaikai valgo per mažai daržovių (0)

Daržovių ir vaisių vartojimas žiemą: karaliauja citrusiniai vaisiai, bulvės ir kopūstai (0)

Populiarėja sveikesnė ir įvairesnė duona (0)

Pilno grūdo produktai mažina širdies ir kraujagyslių ligų riziką (0)

Ant lietuvių stalo daugėja žuvies (0)