Grožio dieta      

Mėnulio dieta arba dieta per pilnatį ir jaunatį

Skaityti komentarus (7)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Kodėl dietos reikia laikytis per pilnatį ir jaunatį?

Tomis dienomis keičiasi atmosferinis slėgis, vandens judėjimas. Pilnatis – tai atoslūgio metas, kuomet vanduo tarsi „susispaudžia“. Jaunatis, priešingai, „išplečia“ vandenį ir kyla potvynis. Dėl šių vidinių mūsų organizmo procesų keičiasi medžiagų apykaita (vandens ir mikroelementų pusiausvyra).

Per pilnatį vanduo iš tarpląstelinio tarpo skverbiasi į ląstelių vidų, o jaunaties metu vyksta atvirkštinis procesas: vanduo iš ląstelių keliauja į audinius. Šias ypatybes galite išnaudoti: periodiškai laikydamasi dietos, galite sustiprinti vandens judėjimo procesus, išplauti ir išvalyti organizmą, suaktyvinti riebalų deginimą ir toksinų išskyrimą.

Pilnaties dietos metu vartojami skysčiai padeda pašalinti vandens perteklių iš tarpląstelinio tarpo ir daugiau jo nesukaupti. Ši dieta leidžia kovoti su skysčių susilaikymu organizme.

Jaunaties dieta, kurios metu geriami skysčiai ir valgomi vaisiai, pašalina vandenį, toksinus, stimuliuoja lipolizės (riebalų skaidymo) procesus.

Tokios vienkartinės dietos privalumas tas, kad pakeitus įprastą racioną organizmas „sukrečiamas“, jam padedama visu pajėgumu išnaudoti fermentų (jie būtini maisto virškinimui ir maisto medžiagų įsisavinimui) rezervą.

Puslapiai:   1     2     3  

Autorius:Tarptautinės federacijos ir prancūzų fito – ir aromaterapijos draugijos prezidentas Kristianas Diurafur.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (7)
daugiau
2017-01-26 11:29
ErickNiP
wh0cd607720 <a href=http://buyprednisolone365.top/>generic prednisolone</a> <a href=http://viagara.click/>canada viagra online</a> <a href=http://lipitor-online.in.net/>click this link</a> <a href=http://citalopram-20-mg.us/>citalopram 20 mg</a> <a href=http://buytamoxifen9.top/>nolvadex tamoxifen</a> <a href=http://doxycycline-monohydrate.us/>buy doxycycline monohydrate</a>
2009-11-27 15:41
as
Tai tos pilnaties dietos kiek suprantu, reik jau pradet laikytis pries pilnati 3 dienas, poto diena badaut, ir tada dar dvi dienas laikytis tokios pat dienos kaip pries pilnati?
2009-07-30 19:24
as
labai gera dieta jei kas norit sukusti tik netingekit ir pradekit tikrai padeda!per du men numeciau 9kg!!!!
2009-06-25 10:48
pensininkė
Esu jaunystėje bandžiusi tris mėn. iš eilės . Rezultatas buvo - 10 kg., labai gera savijauta . Teisybė 100 proc. Dabar vėl šią savaitę pradėjau nuo pirmadienio ir šiandien jau ketvirtadienis , žadu tai daryti kas mėnesį , nes vasarą labai palankus metas . Svoris pradeda kristi ne iškarto , bet mėn. gale,kai valgai atrodo viską be apribojimų . Tai sveikatos -organizmo išvalymo dieta . Sveikata tikrai nepalyginamai pagerėja , atsiranda lengvumas organizme , nuotaika , atrodo norisi skristi . Tikrai linkiu visoms pabandyti , nesigailėsite ...
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (28)

Mėta — aukso vertės augalėlis (54)

Bananus reikia valgyti kasdien (40)

Prancūziška dieta (94)

Dieta pagal temperamentą (40)

Daugiau sveikatos kasdien (72)