Grožio dieta      

Mėnulio dieta arba dieta per pilnatį ir jaunatį

Skaityti komentarus (490)
Rekomenduok draugui
Spausdinti

Kodėl dietos reikia laikytis per pilnatį ir jaunatį?

Tomis dienomis keičiasi atmosferinis slėgis, vandens judėjimas. Pilnatis – tai atoslūgio metas, kuomet vanduo tarsi „susispaudžia“. Jaunatis, priešingai, „išplečia“ vandenį ir kyla potvynis. Dėl šių vidinių mūsų organizmo procesų keičiasi medžiagų apykaita (vandens ir mikroelementų pusiausvyra).

Per pilnatį vanduo iš tarpląstelinio tarpo skverbiasi į ląstelių vidų, o jaunaties metu vyksta atvirkštinis procesas: vanduo iš ląstelių keliauja į audinius. Šias ypatybes galite išnaudoti: periodiškai laikydamasi dietos, galite sustiprinti vandens judėjimo procesus, išplauti ir išvalyti organizmą, suaktyvinti riebalų deginimą ir toksinų išskyrimą.

Pilnaties dietos metu vartojami skysčiai padeda pašalinti vandens perteklių iš tarpląstelinio tarpo ir daugiau jo nesukaupti. Ši dieta leidžia kovoti su skysčių susilaikymu organizme.

Jaunaties dieta, kurios metu geriami skysčiai ir valgomi vaisiai, pašalina vandenį, toksinus, stimuliuoja lipolizės (riebalų skaidymo) procesus.

Tokios vienkartinės dietos privalumas tas, kad pakeitus įprastą racioną organizmas „sukrečiamas“, jam padedama visu pajėgumu išnaudoti fermentų (jie būtini maisto virškinimui ir maisto medžiagų įsisavinimui) rezervą.

Puslapiai:   1     2     3  

Autorius:Tarptautinės federacijos ir prancūzų fito – ir aromaterapijos draugijos prezidentas Kristianas Diurafur.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​​​​​​​​​​​​​​
   
  Straipsnio komentarai (490)
daugiau
2017-07-24 09:07
AaronMoF
wh0cd768851 <a href=http://buyinderal.us.org/>BUY INDERAL</a> <a href=http://cymbalta30mg.us.com/>cymbalta 30mg</a>
2017-07-24 08:32
BennyWeike
wh0cd41787 <a href=http://tadalissx.reisen/>tadalis sx</a> <a href=http://albuterol.fail/>albuterol</a> <a href=http://elocon.fail/>elocon</a> <a href=http://phenergan.directory/>phenergan</a> <a href=http://stromectol.systems/>how much does ivermectin cost</a> <a href=http://retina.fail/>retin a</a> <a href=http://inderal.mba/>inderal</a> <a href=http://stromectol.live/>stromectol</a>
2017-07-24 02:28
Alfredcab
wh0cd217357 <a href=http://atenolol.fund/>buy atenolol</a> <a href=http://benicar.news/>benicar</a> <a href=http://diflucan.zone/>purchase diflucan</a> <a href=http://doxycycline.store/>where to buy doxycycline online</a> <a href=http://cephalexin.world/>cephalexin</a> <a href=http://valtrex.live/>valtrex</a>
2017-07-23 17:08
Mkaapouri
uekp0rfn4cai8apmth

<a href="http://google.us">google</a>

<a href=http://google.us>google</a>

xjlou3b0ct39y6nbtq
VardasEl. paštas
Komentaras
Saugos kodas:
  Susije straipsniai  

Pasirinkite tinkamą arbatą lieknėjimui (28)

Mėta — aukso vertės augalėlis (54)

Bananus reikia valgyti kasdien (40)

Prancūziška dieta (94)

Dieta pagal temperamentą (40)

Daugiau sveikatos kasdien (76)